گل جهانبخش به چلسی؛ بهترین گل فصل لیگ برتر از دید ورزشی نویس ایندیپندنت

به گزارش وبلاگ همصحبت، ورزشی نویس روزنامه ایندیپندنت انگلیس از گل علیرضا جهانبخش به آبی های لندنی به عنوان بهترین گل فصل 20-2019 لیگ برتر انگلیس یاد کرد.

گل جهانبخش به چلسی؛ بهترین گل فصل لیگ برتر از دید ورزشی نویس ایندیپندنت

به گزارش وبلاگ همصحبت، نشریه انگلیسی ایندیپندنت در گزارشی به آنالیز فصل 20-2019 لیگ برتر پرداخته و از ورزشی نویسان خود خواسته تا نظرشان را درباره مواردی از جمله تیم منتخب فصل، بهترین بازیکن فصل و بهترین گل فصل بگویند که در این بین یکی از ورزشی نویسان این نشریه از گل علیرضا جهانبحش به چلسی در هفته بیست ویکم لیگ برتر انگلیس به عنوان بهترین گل فصل یاد نموده است.

تام کرشاو، خبرنگار جوان ایندیپندنت درباره انتخاب بهترین گل فصل از دید او، نوشت: گل علیرضا جهانبخش مقابل چلسی. بازیکن تیم ملی فوتبال ایران دوران سخت و طاقت فرسایی را در برایتون تحمل نموده و در اغلب موارد بیرون از ترکیب این تیم بوده است و از او به عنوان خریدی وحشتناک یاد شده اما ضربه برگردان تماشایی او مقابل چلسی در روز سال نوی میلای، یک امتیاز برای برایتون به ارمغان آورد و لحظه ای واقعاً باورنکردنی، احساسی و موثر بود.

کارل متچت، دیگر ورزشی نویس این نشریه انگلیسی هم از گل علیرضا جهانبخش به چلسی، گل کوین دی بروینه به نیوکاسل و گل فابینیو به منچسترسیتی از جمله گل های برتر فصل 20-2019 لیگ برتر یاد کرد.

ملیسا رِدی، دیگر ورزشی نویس ایندیپندنت هم از گل جردن آیو به وستهام به عنوان بهترین گل فصل یاد کرد اما از گل دی بروینه به نیوکاسل، گل جهانبخش به چلسی و گل فابینیو به منچسترسیتی هم به عنوان دیگر گل های برتر این فصل یاد کرد.

به گزارش وبلاگ همصحبت، گل علیرضا جهانبخش به چلسی همچنین از سوی سایت رسمی مسابقات لیگ برتر انگلیس به عنوان بهترین گل ماه ژانویه این رقابت ها معرفی شده بود. بال ایرانی برایتون در هفته بیست ویکم لیگ برتر انگلیس، 16 دقیقه پس از ورودش به میدان پیروز شد در دقیقه 84 گل تساوی برایتون را با یک ضربه قیچی برگردان زیبا وارد دروازه چلسی کند و نتیجه را به تساوی یک-یک کشاند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گل جهانبخش به چلسی؛ بهترین گل فصل لیگ برتر از دید ورزشی نویس ایندیپندنت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل جهانبخش به چلسی؛ بهترین گل فصل لیگ برتر از دید ورزشی نویس ایندیپندنت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید