کمپین روستای بدون کرونا در کرمانشاه راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ همصحبت، خبرنگاران/کرمانشاه مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه از راه اندازی کمپین روستای بدون کرونا در کرمانشاه اطلاع داد.

کمپین روستای بدون کرونا در کرمانشاه راه اندازی شد

سجاد طاهری اظهار کرد: 77 هزار خانوار بیمه شده اصلی تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه و خانواده هایشان در قالب کمپین روستای بدون کرونا تحت پوشش حمایتهای ویژه مالی، اجتماعی و مشاوره های بهداشتی این صندوق قرار خواهند گرفت.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر استان کرمانشاه اعلام نمود: به منظور حمایت از خانواده عظیم کشاورزان، روستاییان و عشایر تحت پوشش دراستان کرمانشاه، بیمه شدگان و مستمری بگیرانی که بصورت قطعی درگیر این بیماری باشند و یا متاسفانه یکی از اعضای خودرا از دست داده باشند، می توانند با ارسال عدد 5 به شماره و سامانه پیامکی 300027 ضمن اطلاع رسانی موضوع به وسیله این کانال ارتباطی از تسهیلات کم بهره(بدون احتیاج به ضامن ومراجعه به بانک) و یا از بسته های حمایتی(بصورت نقدی و یا غیرنقدی)بهره مند شوند.

به گزارش وبلاگ همصحبت و به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کرمانشاه، طاهری در ادامه از روستائیان و عشایر خواست تا کرونا را جدی گرفته و برای پیشگیری از شیوع کرونا موازین بهداشتی را رعایت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کمپین روستای بدون کرونا در کرمانشاه راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپین روستای بدون کرونا در کرمانشاه راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید