کشف بیش از 168 کیلوگرم انواع موادمخدر در طرح رعد پایتخت

به گزارش وبلاگ همصحبت، فرمانده انتظامی تهران عظیم گفت: در طرح رعد 38 بیش از 168 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد.

کشف بیش از 168 کیلوگرم انواع موادمخدر در طرح رعد پایتخت

به گزارش خبرنگار انتظامی گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ همصحبت، سردار حسین رحیمی امروز در حاشیه سی و هشتمین برنامه از طرح رعد پایتخت در جمع وبلاگ همصحبت گفت: در اجرای این طرح 318 حکم قضائی صادر و 937 دزد و مال خر و مزاحمین نوامیس دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در حوزه سرقت، دزدان تا به امروز به بیش از 3 هزار سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی تهران عظیم با بیان این که در این طرح 36 باند متلاشی شدند، اضافه کرد: ارزش اموال مکشوفه بالغ بر 33 میلیارد تومان است.

رحیمی اضافه کرد: در طرح رعد 38 از دزدان و قاچاقچیان 253 دستگاه خودرو و موتورسیکلت کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی تهران عظیم گفت: از اراذل اوباش 9 سلاح جنگی 53 سلاح سرد کشف و در حوزه کالای قاقچاق نیز 6 میلیارد تومان اموال قاچاق کشف و ضبط شد.

وی در ارتباط با اقدامات اجرا شده در حوزه قاچاق مواد مخدر نیز بیان کرد: در حوزه مواد مخدر از قاچاقچیان بیش از 168 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد.

رحیمی با بیان این که طرح های پلیس در پایتخت توسط پلیس های تخصصی برای برخورد با اراذل اوباش، قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر برگزار می گردد و وبلاگ همصحبتن را دچار خلل می نماید، ادامه داد: در این طرح بین 10 تا 15 پرونده مهم داشته ایم.

رحیمی درباره زورگیری که اخیراً در شهرک غرب تهران رخ داد نیز گفت: وقتی آقایی به کلانتری این منطقه مراجعه کرد و گفت که به زور خودرویش را به سرقت بردند عوامل این کلانتری دستگیری این متهمان را در دستور کار قرار دادند.

وی در ادامه گفت: زورگیران سه نفر بودند که به اعلام اخطار پلیس توجه نکردند و دو نفر از وبلاگ همصحبتن توانستند فرار نمایند.

فرمانده انتظامی تهران عظیم اضافه کرد: راننده که خانمی را به قصد زورگیری سوار نموده بود به هشدار پلیس توجه نکرد و عوامل انتظامی برای توقف وی لاستیک های خودرو را هدف گلوله قرار دادند.

414

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کشف بیش از 168 کیلوگرم انواع موادمخدر در طرح رعد پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف بیش از 168 کیلوگرم انواع موادمخدر در طرح رعد پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید