پرستار قلابی در بندرعباس تحت تعقیب است ، تشکیل شعب ویژه برخورد با شایعه سازان

به گزارش وبلاگ همصحبت، سخنگوی قوه قضائیه در مورد دستگیری پرستار قلابی در بندرعباس گفت: این فرد در هیچ کادر درمانی فعال نیست اما خبر بازداشت وی صحت ندارد و تحت تعقیب است که امیدواریم به زودی شناسایی گردد.

پرستار قلابی در بندرعباس تحت تعقیب است ، تشکیل شعب ویژه برخورد با شایعه سازان

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به خبرنگار اجتماعی وبلاگ همصحبت در مورد برخورد با شایعه سازان در فضای مجازی و حقیقی در رابطه با شیوع ویروس کرونا و همچنین کلیپی از پرستار قلابی که در بندرعباس مدعی آمار دروغین بود، گفت: در این روز های خاص حوادث زشت و زیبای فراوانی را شاهد هستیم از موضوع احتکار بعضی اقلام دارویی تا دروغ پردازی هایی که در فضای مجازی موجب یأس و ناامیدی مردم می گردد.

وی اضافه نمود: همچنین مطالب 100 درصد خلاف واقع از سوی بعضی مسئولان در رده های مختلف و بعضی افراد سودجو در فضای مجازی بیان می گردد.

سخنگوی دستگاه قضا گفت: قوه قضائیه برای مقابله با این اتفاقات در همه واحدهای قضایی، بصورت ویژه دروغ پردازان را تحت تعقیب قرار می دهد و شعب ویژه برخورد با این افراد، در دادسرا و دادگاه تشکیل شده است.

وی اضافه نمود: دستگاه قضا، ماموریت تازه ای برای ضابطان و نیروی انتظامی قرار داده تا در اسرع وقت این افراد را شناسایی نمایند البته با همکاری پلیس و نیروی انتظامی نیز تعداد زیادی از شایعه سازان تا به امروز شناسایی و دستگیر شده اند.

اسماعیلی ادامه داد: همچنین شعب ویژه ما تعداد زیادی از این افراد را احضار، بسیاری را بازداشت و بسیاری تحت تعقیب قرار گرفته اند.

سخنگوی دستگاه قضا گفت: این افراد بدانند که امنیت روانی جامعه مانند امنیت مالی جامعه اهمیت دارد و با کسانی که امنیت جامعه را بر همی زنند برخورد صورت می گیرد.

وی در مورد کلیپ پرستار قلابی اضافه نمود: همانطور که گفته شد این فرد در هیچ کادر درمانی فعال نیست؛ آنالیز های لازم صورت گرفت و معین شد محتوا و مطالب گفته شده توسط این فرد کاملاً دروغ بوده؛ هویت فرد نیز معین شده و تحت تعقیب قرار گرفته است.

وی اضافه نمود: البته خبر دستگیری او صحت ندارد، این فرد تنها شناسایی شده و امیدواریم به زودی دستگیر گردد البته موارد مشابه و متعددی در این خصوص دستگیر شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پرستار قلابی در بندرعباس تحت تعقیب است ، تشکیل شعب ویژه برخورد با شایعه سازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرستار قلابی در بندرعباس تحت تعقیب است ، تشکیل شعب ویژه برخورد با شایعه سازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید