مقابله کروم با مزاحمت های وب سایت ها

به گزارش وبلاگ همصحبت، گوگل نبرد خود با وب سایت های ارسال کننده پیغام های مزاحم برای کاربران را شدت بخشیده و کوشش دارد جلوی این نوع سوءاستفاده ها را بگیرد.

مقابله کروم با مزاحمت های وب سایت ها

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ همصحبت به نقل از انگجت، گوگل در حال آزمودن قابلیتی بر روی مرورگر کروم است که معین زمانی برای منقضی شدن نمایش پیغام های اطلاع رسانی و هشدار وب سایت ها را ممکن نموده و اشتراک برای دریافت این پیغام ها را نیز در همان زمان به خاتمه می رساند.

با فعال کردن قابلیت مذکور بعد از عرضه آن به وسیله مرورگر کروم کاربران در زمان مراجعه به وب سایت ها از دست پیغام های هشداردهنده مزاحم راحت می شوند. همچنین سایت ها نمی توانند از این طریق تبلیغات و پیغام های بازرگانی متعدد و آزاردهنده را نمایش دهند.

این قابلیت به طور پیش فرض بر روی 90 روز تنظیم شده و کاربران در صورت تمایل می توانند آن را تغییر دهند. قرار است گوگل این خدمات را از نسخه 86 کروم به بعد ارائه دهد.

به نظر می رسد با فعال شدن این خدمات سایت های مختلف از ایجاد مزاحمت برای کاربران در قالب نمایش پیغام های اطلاع رسانی، تبلیغات ناخواسته و غیره دست بردارند. اقداماتی که از سوی بسیاری از کاربران ارسال هرزنامه تلقی می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "مقابله کروم با مزاحمت های وب سایت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقابله کروم با مزاحمت های وب سایت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید