مراسم 22 بهمن بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار گردید

به گزارش وبلاگ همصحبت، تهران (پانا) - جانشین فرمانده نیروی انتظامی اعلام نمود در مراسم یوم الله 22 بهمن سال جاری با توجه به شرایط خاص، باشکوه و بدون هیچگونه مشکل امنیتی در سراسر کشور با حضور پرشکوه مردم همواره در صحنه برگزار گردید.

مراسم 22 بهمن بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید هوایی از مراسم باشکوه سیاسی انقلابی یوم الله 22 بهمن که به صورت خودرویی و موتوری برگزار گردید، اضافه کرد: مراسم چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به صورت حرکت نمادین موتوری و خودرویی با حضور قشرها و صنوف مختلف مردم در سراسر کشور برگزار گردید.

وی گفت: با رصدی که از کل کشور صورت گرفت، ایام الله دهه فجر تا امروز امن ترین زمان در طول سال بوده و هیچ ناامنی در کل کشور از مرز تا سایر نقاط داخلی وجود نداشته است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: به لطف پروردگار متعال مراسم 22 بهمن ماه سال جاری بسیار باشکوه و پرشور برگزار گردید.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی نقطه شروعی برای دهه و دهه های بعد از انقلاب اسلامی و بالندگی هرچه بیشتر کشور است، گفت: کارکنان نیروی انتظامی به همراه خانواده های محترم شان همچون سال های گذشته در این مراسم حضور فعالی داشتند.

این مقام ارشد انتظامی توضیح داد: مردم میهن اسلامی ایران با نیروی انتظامی، همکاری بسیار خوبی داشتند و الحمدلله این مراسم با نظم و امنیت خاصی برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مراسم 22 بهمن بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم 22 بهمن بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید