فال روزانه جمعه 2 تیر 1396

به گزارش وبلاگ همصحبت، فال روزانه جمعه 2 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی و...

فال روزانه جمعه 2 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت تیر (Cancer)
    • ماه در موقعیت برج جوزا (Gemini)

فال روزانه جمعه 2 تیر 1396

فروردین

خصوصیت فردی شما به این صورت است که با مسائل با آمادگی کامل روبرو نخواهید شد بنابراین هرگونه تغییر در سیستم یکنواختتان می تواند باعث ترس و نگرانیتان شود. بجای این که نگران شوید تمام تلاشتان را بکنید و منتظر نتیجه باقی بمانید. امروز روزی فوق العاده برای بیان احساسات شما است. افکارتان بسیار هوشمندانه و واضح هستند و کافی است بیان کردن آن ها را آغاز کنید و خواهید دید که خودشان به سادگی لبریز خواهند شد. دیگران هم با دقت بسکمک به حرف های شما گوش خواهند کرد و تأثیر مثبتی روی آن ها خواهید گذاشت.

اردیبهشت

تلاش کنید همیشه از ایراداتی که بر شما گرفته می شود درس بگیرید. اگر از هدفتان مطمئن هستید با به کار دریافت نقدها سازنده می توانید خود را به آن نزدیک تر کنید. چرا از تغییرات وحشت دارید؟ اگر شما خودتان را با تغییرات سازگار کنید، آن ها نیز با شما سازگار و هماهنگ خواهند شد، پس قدم برداشته و پیش بروید. امروز زیاد به خودتان فشار نیاورید و خیالتان راحت باشد که اگر برنامه منظمی داشته باشید به همه کارهایتان خواهید رسید. امروز به کلمات برای بیان حرف ها و احساساتتان اکتفا نکنید. زبان بدن و لمس کردن تاثیری بسیار بیشتر از کلمات خواهند داشت. با دست دادن صمیمانه به دوستان و در آغوش دریافت عزیزان و نوازش همسرتان دوست داشتن خود را به آن ها نشان دهید.

خرداد

اگر توقع دیگران را از خود بالا ببرید تا بعدازظهر خودتان را در شرایطی گرفتار خواهید دید که فرار از آن کار ساده ای نخواهد بود. همیشه یادتان باشد کمتر به دیگران وعده و وعید بدهید تا بتوانید بیشتر و بهتر به قول هایتان عمل کنید. امروز افکار شما با ثبات و در هماهنگی با ذات واقعی شما هستند و خواهید توانست آنچه که در درونتان می گذرد را به زبان بیاورید. ولی ممکن است درباره این که چقدر از این افکار را می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید کمی محتاطانه عمل کنید. مطمئناً دیگران تمام رازهای خود را با شما در میان نخواهند گذاشت بنابراین با احتیاط پیش روید ولی صادق بودن را در هر لحظه فراموش نکنید.

تیر

افکار خلاقانه بسکمک را در ذهن خود پرورانده اید، ولی اگر بخواهید بدون فکر و برنامه ریزی مدام راجع به آن ها حرف زده و از شاخه ای به شاخه دیگری بپرید نمی توانید هیچ بهره ای از این افکار نبوغ آمیز خود ببرید. یک ایده را در نظر گرفته و تا انتهای راه آن را دنبال کنید. به جای این که به فکر خشنود کردن و راضی نگه داشتن دیگران باشید بهتر است طوری زندگی کنید که خودتان شاد باشید و از آن لذت ببرید. احساس می کنید امروز نمی توانید مهارت همیشگیتان در سخن گفتن را به کار بگیرید.

مرداد

در اطرافتان پر از کارهای انجام نشده وجود دارد که فرصت رسیدن به هیچ کدام یک از آن ها را ندارید. بهتر است خودتان را جمع و جور کرده و ذهنتان را به کار بیندازید. کافی است خودتان باشید و دنباله روی کورکورانه دیگران نباشید. به شایعات و غیبت هایی که می شنوید خیلی اهمیت ندهید و حرف هایی که از منبعی موثق نشنیده اید را باور نکنید، در غیر این صورت ممکن است به دردسر بیفتید. برنامه ریزی و نظم چاره تمامی مسائل کوچک و بزرگ شماست.

شهریور

همیشه اطلاعاتی که از دیگران به شما می رسد را بدون داشتن منبع موثق نپذیرید زیرا بعضی از این اخبار باعث گمراهی شما می گردند. اگر کسی در کارهایتان مانعی ایجاد کرد تسلیم نشوید و از خلاقیت خود برای دور زدن این مانع استفاده کرده و اجازه ندهید جلوی شما را بگیرد. چنین تجربیاتی تنها شما را قویتر می کنند. سعی کنید کارهایی که برایتان لذت بخش هستند و به شما امید و اطمینان می دهند را انجام دهید. در مورد دیگران قضاوت نکنید، گذشته هر فردی به خودش مربوط است، آنچه اهمیت دارد درسی است که از اشتباهاتمان می گیریم. با دوستان نزدیک خود دیدار کنید و اگر کدورتی بین شما وجود دارد آن را حل کنید.

مهر

به افکار خلاقانه ای که در ذهنتان عبور می کنند اهمیت دهید. شما اکنون توانایی رسیدن به ثروت را دارید، اما نمی توان راه صد ساله را یک شبه رفت. کلید موفقیت شما این است که آرامش خود را حفظ کرده و به مسائل کوچکی که سر راهتان سبز می شوند عکس العمل شدید نشان ندهید. شما مهم تر از این هستید که وقت و انرژی خودتان را صرف چیزهای بی فایده کنید. از کنجکاوی در زندگی خصوصی افراد خودداری کنید و مرز دوستی و کار را بین خود و دیگران حفظ کنید.

آبان

اهداف تعیین شده خود را برای دیگران بازگو نکنید زیرا بعضی از افراد نه تنها به شما کمکی نکرده بلکه باعث از بین رفتن انگیزه شما در آن اهداف می گردند. امروز ذهن خودتان را روی لذت های کوچک زندگی متمرکز کنید. تفریح و رسیدن به شادی و آرامش تنها در مسافرت به مقصدهای دوردست و فعالیت های گران قیمت و تجملاتی خلاصه نمی شود. تمام آن چیزی که به آن نیاز دارید از درون شما نشأت می گیرد.

آذر

با فکر به اهداف یا کارهایی که به شما انگیزه می دهند روز خود را با انرژی هرچه تمام تر آغاز کنید البته توجه کنید که تفریح و خوشگذرانی بیش از حد باعث می شود انگیزه خود را از دست داده و نسبت به همه چیز بی تفاوت شوید، در هر چیزی حد و اندازه را نگه دارید. تفاوت زیادی بین کمک کردن به دیگران و دادن اجازه سوء استفاده به آن ها وجود دارد، این تفاوت را درک کنید. امروز علاقه زیادی به بحث در مورد مسائل عمیق و جدی دارید، ولی حواستان باشد طرفتان را با دقت و احتیاط انتخاب کنید، بحث با نادان بزرگ ترین اشتباه است.

دی

امروز روز آخر هفته و روز تعطیل است پس با خیال راحت تنبلی کنید. تا وقتی که مجبور نشده اید به خودتان تکان ندهید. ولی این را هم به خاطر داشته باشید که نمی توانید دیگران را به انجام کاری مجبور کنید مگر این که خودشان هم بخواهند. طبیعت انعطاف پذیر شما ممکن است به معرض امتحان گذاشته شود و شما مجبور شوید خودتان را با آن ها هماهنگ کنید. دوستانتان شما را تشویق می کنند که ایده هایی که در سر دارید را عملی کنید، ولی باید مواظب باشید بازخورد مثبتی که از آن ها دریافت می کنید مانع دیدن مسائل و موانع احتمالی نشود.

بهمن

توانایی فوق العاده ای در تحلیل مسائل و دسته بندی افکار درون شما وجود دارد. از این توانایی خود استفاده کنید تا خیلی زود به خواسته هایتان برسید. امروز ذهنی آرام خواهید داشت و روابطتان با دیگران خیلی خوب پیش خواهند رفت و به راحتی خواهید توانست منظور و حرف هایتان را به دیگران انتقال بدهید. شما اطلاعات مهمی برای به اشتراک گذاشتن با اطرافیانتان خواهید داشت. عقاید کاربردی و منطقی و درست شما در فعالیت های امروز آن ها تأثیر بسکمک می توانند داشته باشند.

اسفند

همیشه بیاد داشته باشید که این که بین شما و دیگران اختلاف نظر وجود دارد به هیچ عنوان دلیل فزونی آن ها نسبت به شما نیست. به خودتان و عقایدتان احترام بگذارید و حرف هایتان را با اعتماد به نفس تمام بزنید، اما برای دفاع از دیدگاه هایتان هم آماده باشید. از حرف زدن با عزیزان و نزدیکان لذت ببرید ولی از حرف زدن درباره موضوعات خسته کننده کاری با آن ها خودداری کنید، مطمئن باشید آن ها از این بحث هیچ لذتی نخواهند برد.

تهیه شده: مجله اینترنتی وبلاگ همصحبت

منبع: setare.com

به "فال روزانه جمعه 2 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه جمعه 2 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید