خبرنگاران قاچاقچی ارز در فرودگاه امام (ره) بیش از سه میلیاردریال جریمه شد

به گزارش وبلاگ همصحبت، شهرری - خبرنگاران - مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران گفت: پلیس فرودگاه امام (ره) مبلغ 16 هزار و 153 ریال عربستان، 44 هزار درهم امارات و هفت هزار و180 پوند انگلیس را به ارزش یک میلیارد و 852 میلیون ریال کشف و فرد متخلف به پرداخت سه میلیارد و 704 میلیون ریال جریمه محکوم شد.

خبرنگاران قاچاقچی ارز در فرودگاه امام (ره) بیش از سه میلیاردریال جریمه شد

احمدجعفری نسب روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ همصحبت گفت: ماموران پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) در حین بازرسی از فرد مشکوک این میزان ارز قاچاق را از فرد متخلف کشف وضبط و فرد متخلف با تشکیل پرونده به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی و سه میلیارد و 704 میلیون ریال جریمه شد.

وی افزود: گشت های مشترک ادارات تعزیرات حکومتی، صمت، فرمانداری، اصناف با همکاری پلیس اقتصادی تمامی اصناف، مراکز عرضه کالا و انبارهای شهرستان ری را زیر ذره بین خود دارند و با هرگونه قاچاق و یا عرضه گران کالا به شدت برخورد می کنند.

این مسئول با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار گرفته است، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت های مشترک اداره تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می شود.

جعفری نسب افزود: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می کنند.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران قاچاقچی ارز در فرودگاه امام (ره) بیش از سه میلیاردریال جریمه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قاچاقچی ارز در فرودگاه امام (ره) بیش از سه میلیاردریال جریمه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید