بلاتکلیفی صندلی ریاست فدراسیون دوومیدانی، چرا حکم داوری صادر نمی شود؟

به گزارش وبلاگ همصحبت، در فاصله سه روز تا خاتمه سال 98 و در حالی که انتخابات فدراسیون دوومیدانی نیز برگزار گشت، اما هنوز حکم رئیس جدید فدراسیون از سوی وزیر ورزش و جوانان صادر نشده است.

بلاتکلیفی صندلی ریاست فدراسیون دوومیدانی، چرا حکم داوری صادر نمی شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ همصحبت، انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی 8 روز قبل یعنی 19 اسفند با حاشیه هایی برگزار و در نهایت افشین داوری با رای اعضای مجمع به عنوان رئیس انتخاب شد.

حاشیه این انتخابات مربوط به غیبت برخی از روسای هیئت های استانی بود که به بهانه شیوع ویروس کرونا در مجمع شرکت نکردند. البته چند رئیس هیئت نیز رای خود را با فکس ارسال کردند؛ نکته ای که مورد اعتراض یکی از نامزدها نیز قرار گرفت.

آنچه از نظر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و رئیس مجمع اهمیت داشت، انتها بلاتکلیفی فدراسیون بود و به نظر می رسید با توجه به حساسیت موجود در برگزاری انتخابات، حکم ریاست داوری نیز خیلی زود از سوی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش صادر شد، اما تا امروز چنین اتفاقی نیفتاده است. عدم صدور این حکم در حالی است که انتخابات فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین روز 21 اسفند برگزار و حکم ریاست شروین اسبقیان نیز بلافاصله و در کمتر از یک هفته صادر شد، اما هنوز خبری از حکم رئیس فدراسیون دوومیدانی نیست.

درخصوص عدم صدور حکم داوری گفته می شود که سازمان بازرسی هنوز نظر نهایی خود را صادر نکرده است. نظر سازمان بازرسی از آن جهت حائز اهمیت است که مجید کیهانی رئیس فبلی فدراسیون و یکی از نامزدهای حاضر در انتخابات به شرایط برگزاری اعتراض کرد و شکایت خود را برای سازمان بازرسی فرستاد.

با توجه به اینکه هنوز نظر سازمان بازرسی معین نشده، سلطانی فر نیز تا به امروز از امضای حکم ریاست داوری خودداری کرده تا تکلیف شکایت کیهانی معین شود.

تنها سه روز تا انتها سال 98 باقی مانده و اگر در این مدت بسیار کوتاه تکلیف معین نشود، دوومیدانی با شکل دیگری از بلاتکلیفی به استقبال سال جدید خواهد رفت.

در این میان شنیده می شود که ایرج عرب که انتظار این همه حاشیه درباره انتخابات فدراسیون را نداشته، از شرایط ناراضی است و نمی خواهد حضورش به عنوان سرپرست با وجود برگزاری انتخابات، طولانی شود.

باید به این نکته نیز اشاره کرد که نه تنها فدراسیون دوومیدانی، بلکه شطرنج نیز بلاتکلیف است؛ چرا که دوره ریاست مهرداد پهلوان زاده به انتها رسیده، اما هنوز سرپرست معرفی نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بلاتکلیفی صندلی ریاست فدراسیون دوومیدانی، چرا حکم داوری صادر نمی شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاتکلیفی صندلی ریاست فدراسیون دوومیدانی، چرا حکم داوری صادر نمی شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید