افزایش شانس باروری با یاری سلول های بنیادی خون قاعدگی

به گزارش وبلاگ همصحبت، سیناپرس/رئیس پژوهشگاه ابن سینای جهاد دانشگاهی از افزایش شانس باروری بانوان با یاری سلول های بنیادی خون قاعدگی اطلاع داد و گفت: بانوانی که تخمدان ضعیفی دارند یا نزدیک به سن یائسگی هستند برای حفظ باروری شان می توانند از این روش درمانی استفاده نمایند.

افزایش شانس باروری با یاری سلول های بنیادی خون قاعدگی

دکتر محمد رضا صادقی، رئیس پژوهشگاه ابن سینای جهاد دانشگاهی در تبادل نظر با سیناپرس گفت: اکنون مرکز درمان ناباروری ابن سینا به عنوان مرکز پیشرو در درمان ناباروری دستاوردهای خوبی در زمینه درمان آندومتریوز و افزایش شانس باروری با یاری سلول های بنیادی خون قاعدگی کسب نموده است. سال گذشته کلینیک آندومتریوز مرکز ابن سینا را توسعه دادیم تا بتوانیم با یاری تجهیزات پیشرفته این کلینیک پذیرای تعداد بیشتری از بیماران مبتلا به آندومتریوز باشیم. خدا را شکر تا به امروز اقبال خیلی خوبی هم از سوی مردم و بیماران اجرا شده است.

دکترای تخصصی بیوشیمی بالینی اضافه نمود: تجهیز و افزایش امکانات کلینیک سلول درمانی مرکز ناباروری ابن سینا هم از دیگر اقدامات این مجموعه است که توانسته ایم با یاری سلول های بنیادی راهی برای درمان بیماری های ناباروری پیدا کنیم.

منبع: همگردی

به "افزایش شانس باروری با یاری سلول های بنیادی خون قاعدگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش شانس باروری با یاری سلول های بنیادی خون قاعدگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید