14 هوگوپوش در اردوی تیم ملی تکواندو باقی ماندند

به گزارش وبلاگ همصحبت، مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی تکواندو مردان روز گذشته (پنجشنبه) در فدراسیون تکواندو برگزار گردید که در انتها 14 هوگوپوش در اردو باقی ماندند.

14 هوگوپوش در اردوی تیم ملی تکواندو باقی ماندند

آرمین هادی پور، حسین لطفی، محمد کاظمی، سروش احمدی، سینا بهرامی، میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی، مهدی جلالی، مهران برخورداری، عرفان حیدری، محمدرضا خانی، سجاد مردانی، سعید رجبی و فرشاد قیاس شندی پیروز شدند جواز ادامه حضور در اردو را به دست آورند.

راهنمایی تیم ملی برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است. هادی ساعی نیز به عنوان مدیرفنی در کنار ملی پوشان حضور دارد.

مسابقات قهرمانی آسیا 14 تا 16 اسفندماه در بیروت لبنان برگزار می گردد و ملی پوشان تکواندو کشورمان تا این رویداد، روزانه دو نوبت تمرینات را پشت سر می گذارند.

تیم ملی تکواندو ایران در گروه مردان نیز پیروز به کسب 2 سهمیه بازی های المپیک 2020 - توکیو توسط آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی شده است.

رقابت های قهرمانی آسیا G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک به ورزشکاران تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "14 هوگوپوش در اردوی تیم ملی تکواندو باقی ماندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "14 هوگوپوش در اردوی تیم ملی تکواندو باقی ماندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید