کنایه زیرپوستی برانکو به یحیی گل محمدی؛ زمان به عقب برگردد طلب 14 روز استراحت برای تیم می کنم

به گزارش وبلاگ همصحبت، برانکو ایوانکوویچ درباره حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم در رویداد ورزشی پیش رو همه لذت ببرند. نمی توانم این فینال را ببینم، زیرا همان روز به دلیل شروع تعطیلات کریسمس راهی کشور کرواسی هستم، اما قطعا نتیجه را پیگیری می کنم تا ببینم نتیجه به کجا منتهی می گردد.

کنایه زیرپوستی برانکو به یحیی گل محمدی؛ زمان به عقب برگردد طلب 14 روز استراحت برای تیم می کنم

وی درباره اینکه حسرت قهرمانی با پرسپولیس در فینال آسیا را نمی خورد، شرح داد: مسائل متعددی داشتیم، اما افتخار می کنم دو بار در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و یک بار در بازی نهایی حاضر شدیم. همانگونه که همه می دانند دچار مسائل متعددی بودیم، زیرا به دلیل بسته بودن دو پنجره جابجایی شاید 13-14 بازیکن در اختیار داشتیم.

سرمربی اسبق پرسپولیس در مصاحبه با برنامه سلام صبح به خیر توضیح داد: تعداد زیادی از بازیکنان جوان ما در لیگ قهرمانان آسیا دقایق بیشتری نسبت به لیگ برتر بازی کردند، اما خوشحالم که توانستیم این افتخار ها را کسب کنیم.

برانکو درباره اینکه اگر زمان به عقب بازگردد بعضی تصمیم ها را برای فینال لیگ قهرمانان تغییر می دهد، گفت: اگر می توانستم به آن دوران بازگردم قطعا در بعضی از تصمیم هایم تغییراتی ایجاد می کردم. مهم ترینش این بود به فدراسیون و سازمان لیگ اصرار می کردم مانند تیم یحیی گل محمدی که 14 روز بازی ها را برایش لغو کردند من هم بدون انجام شدن یک بازی لیگ، استراحت مناسبی را برای تیمم فراهم کنم تا آن ها با استراحت بیشتری به فینال فرایند.

وی ادامه داد: پنج روز قبل از عزیمت به ژاپن ملاقات دشواری برای ما گذاشتند. آن هم ملاقات طاقت فرسا با سایپا بود. زمانی هم که به این کشور راهی شدیم کارلوس کی روش به ما متلک انداخت که چرا با پرواز بیزینس کلاس رفتیم. ملاقات های لیگ را هم پس از آن فینال برگزار کردیم و با توجه به محدودیتی که در بازیکنان مان داشتیم باید سعی می کردیم از مصدومیت ها هم بر حذر باشیم.

سرمربی کروات اسبق پرسپولیس توضیح داد: محرومیت سیامک نعمتی در بازی رفت مقابل کاشیما هم آسیب جبران ناپذیری به ساختار تیم ملاقات برگشت وارد کرد. تعیین است با چه مسائلی رو به رو بودیم.

برانکو درباره میزان امیدواری اش برای قهرمانی پرسپولیس با یحیی گل محمدی گفت: شانس مناسبی را برای پرسپولیس می بینم. هرچند این تیم در زمین بی طرف بازی می نماید، اما در قطر بیشتر مردم هوادار پرسپولیس هستند و شرایط آب و هوایی هم بیشتر به سود این تیم است. بازی بدون تماشاگر برگزار می گردد و فکر می کنم شانس برای هر دو طرف زیاد است. با وجود محرومیت سه بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس، شانس این این تیم ها یکسان است.

وی درباره پیغام خود برای طرفداران پرسپولیس توضیح داد: این تیم طرفداران فوق العاده ای دارد که در برد و باخت کنار پرسپولیس هستند. در روز بازی فینال ما با کاشیما تعیین شد برای بازیکنان تیم خود و حریف ارزش قائل هستند و وداع زیبایی را در استادیوم آزادی برای پرسپولیس خلق کردند. باید بیشترین قدردانی را از طرفداران کرد که مشوق اصلی برای تیم هستند و سپس برای بازیکنان که بازی های زیبا و نتایج خارق العاده را رقم می زنند.

منبع: فرارو

به "کنایه زیرپوستی برانکو به یحیی گل محمدی؛ زمان به عقب برگردد طلب 14 روز استراحت برای تیم می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه زیرپوستی برانکو به یحیی گل محمدی؛ زمان به عقب برگردد طلب 14 روز استراحت برای تیم می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید