مجوز افزایش سرمایه 4 شرکت بورسی صادر شد ، خبری خوب برای سهامدارن کگل

به گزارش وبلاگ همصحبت، در چند روز گذشته اطلاعیه های مختلفی در خصوص افزایش سرمایه شرکت های بورسی در کدال منتشر شده است. از پیشنهاد هیات مدیره برای افزایش سرمایه گرفته تا آگهی ثبت افزایش سرمایه. بر این اساس صبح امروز چهار شرکت مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه را به سازمان بورس ارائه کردند. بعلاوه از ابتدای هفته جاری سه شرکت بورسی آگهی ثبت افزایش سرمایه خود را در کدال بارگذاری نموده اند.

مجوز افزایش سرمایه 4 شرکت بورسی صادر شد ، خبری خوب برای سهامدارن کگل

صدور مجوز افزایش سرمایه

صبح امروز چهار شرکت واسپاری ملت (ولملت)، سیمان سفید نی ریز (سنیر)، ریخته گری تراکتورسازی ایران (ختراک) و نوش مازندران (غنوش) مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه خود را ارائه دادند.

بر اساس این گزارش ها، مجوز افزایش سرمایه 87.5 درصدی ولملت، 185 درصدی غنوش، 100 درصدی ختراک و 130 درصدی سنیر از سوی سازمان بورس صادر شد. این شرکت ها حداکثر تا 60 روز فرصت دارند که پذیره نویسی را انجام دهند. در غیر اینصورت مجوز ابطال خواهد شد.

ثبت افزایش سرمایه

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در کدال، مجوز افزایش سرمایه 145 درصدی همراه در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. شرکت ارتباطات سیار ایران که با نماد همراه حالا با سرمایه چهار هزار و 720 میلیارد تومانی در بورس فعال است.

دیگر شرکتی که در این هفته مجوز افزایش سرمایه خود را به ثبت رساند، شرکت بورس انرژی ایران بود. افزایش سرمایه 140 درصدی انرژی، سرمایه این شرکت را به 180 میلیارد تومان خواهد رساند. این افزایش سرمایه از محل سود انباشه و اندوخته نقدی بوده است.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر هم در اطلاعیه ای خبر از ثبت افزایش سرمایه خود در مرجع ثبت شرکت ها داد. کگل با این افزایش سرمایه 34 درصدی، سرمایه خود را به 10 هزار میلیارد تومان افزایش داده است.

مهمترین اخبار افزایش سرمایه نمادهای بورسی را در صفحه بورس وبلاگ همصحبت بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "مجوز افزایش سرمایه 4 شرکت بورسی صادر شد ، خبری خوب برای سهامدارن کگل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز افزایش سرمایه 4 شرکت بورسی صادر شد ، خبری خوب برای سهامدارن کگل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید