فیروزی: باید برنامه ریزی دقیقی برای حداکثر استفاده از حداقل منابع داشته باشیم

به گزارش وبلاگ همصحبت، یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که آنچه که اکنون یک امر ضروری محسوب می گردد برنامه ریزی صحیح برای استفاده از منابع است.

فیروزی: باید برنامه ریزی دقیقی برای حداکثر استفاده از حداقل منابع داشته باشیم

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت و گو با وبلاگ همصحبت، با اشاره به راهکارهای موجود برای حل مسائل اقتصادی، بیان نمود: برای سامان دادن به هر یک از بازارهای ارز، مسکن، خودرو و کالاهای اساسی دولت و مسئولان اجرایی باید در گام اول برنامه ریزی دقیقی برای استفاده از امکانات کشور داشته باشند.

وی در ادامه اظهار کرد: در حوزه مسکن دولت می تواند با تخصیص زمین ارزان قیمت و تسهیلات مناسب به مردم و بخش خصوصی به ساخت مسکن و تعادل بین عرضه و تقاضا یاری کند و از سوی دیگر هم راستا با این اقدام خانه های خالی نیز باید به عرصه مصرف بازگردند که یکی از ابزارهای آن بحث اقتصادیات است.

نماینده مردم نطنز در مجلس یازدهم توضیح داد: لازمه هر اقدامی داشتن منبع اقتصادی مناسب است، اما اکنون دولت تحت تاثیر تحریم ها در شرایط اقتصادی خوبی به سر نمی برد، اما آنچه که اکنون یک امر ضروری محسوب می گردد برنامه ریزی صحیح برای استفاده از منابع محدود است.

وی در ادامه تاکید نمود: بنده تا به امروز مسئولیت اجرایی نداشته ام و نمی توانم وعده دهم که اگر در سمت اجرایی بودم امروز چه می کردم ولی آنچه که واضح است ما در هر حوزه ای با بهره گیری از نظر کارشناسان می توانیم به سمت مدیریت صحیح منابع محدود پیش رفته و بهترین گزینه را برای بهبود اوضاع انتخاب کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فیروزی: باید برنامه ریزی دقیقی برای حداکثر استفاده از حداقل منابع داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیروزی: باید برنامه ریزی دقیقی برای حداکثر استفاده از حداقل منابع داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید