فروش خودروهای معیوب در سایت دیوار

به گزارش وبلاگ همصحبت، خبرگزاری خبرنگاران- اعضای باند حرفه ای کلاهبرداری که به وسیله فروش خودرو های معیوب در سایت دیواراقدام به کلاهبرداری نموده بودند، با کوشش پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

فروش خودروهای معیوب در سایت دیوار

به گزارش خبرگزاری وبلاگ همصحبت، سردار محسن خانچرلی گفت: در پی شکایت افرادی مبنی بر این که به روش خرید خودرو به وسیله سایت دیوار از آنها، کلاهبرداری شده، مأموران پلیس آگاهی غرب استان تهران، آنالیز موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در آنالیز های اولیه معین شد افرادی به وسیله آگهی در سایت دیوار، اقدام به فروش خودرو های معیوب به شهروندان می کردند، بدین گونه که ابتدا یک دستگاه خودروی سالم را به خریدار معرفی نموده و سپس با هماهنگی دفترخانه اسناد رسمی، اقدام به تنظیم اسناد انتقال مالکیت خودروی معیوب و مورد دار می کردند.

سردار خانچرلی اضافه کرد: اعضای این باند، خودروی سالم و معیوب را از قبل در حوالی دفترخانه پارک می نموده و پس از دریافت کامل مبلغ مورد معامله با تحویل سوئیچ خودرو به خریدار، به بهانه ای از دفترخانه خارج و متواری می شدند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: با تشکیل تیم عملیاتی و فعالیت های اطلاعاتی گسترده، محل فعالیت اعضاء این باند حرفه ای کلاهبرداری در باغستان شهریار شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، 5 متهم در عملیاتی ویژه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.

وی اضافه کرد: متهمان در بازپرسی های تخصصی پلیس به انجام کلاهبرداری با همدستی 2 متهم دیگر که سرنموده های اصلی باند بودند، اعتراف کردند و در جریان عملیاتی دیگر، سرنموده های اصلی این باند حرفه ای که قصد خروج از کشور را داشتند با سرعت عمل ماموران دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به تشکیل 114 فقره پرونده کلاهبرداری به این شیوه در پلیس آگاهی استان اضافه کرد: متهمان دستگیر شده با انجام تحقیقات فنی و مواجهه با مدارک و مستندات موجود ضمن پذیرش بزه انتسابی و اعتراف به کلاهبرداری مبلغ 20 میلیارد ریال، پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "فروش خودروهای معیوب در سایت دیوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش خودروهای معیوب در سایت دیوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید