عاملان 2 قتل مسلحانه هفته اخیر در تهران دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ همصحبت، فرمانده انتظامی تهران عظیم با اشاره به اینکه در این هفته در دو حادثه مختلف در تهران دو شهروند با سلاح گرم به قتل رسیدند، گفت: عاملان این دو حادثه با سرعت عمل پلیس دستگیر شدند.

عاملان 2 قتل مسلحانه هفته اخیر در تهران دستگیر شدند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ همصحبت، سردار حسین رحیمی از دستگیری دو نفر که با استفاده از سلاح گرم دو شهروند تهرانی (کارمند امام زاده صالح (ع) و کارمند یک شرکت خصوصی) را در دو حادثه جداگانه به قتل رسانده بودند، اطلاع داد و اظهار کرد: در هفته جاری، دو فقره قتل از طریق سلاح گرم در تهران رخ داد که با سرعت عمل و دقت نظر کارآگاهان پلیس آگاهی عاملان قتل در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران عظیم با تأکید بر جدیت پلیس در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی، افزود: قاتل حادثه دوم علیرغم اینکه از تهران متواری و به استانی دیگر رفته بود، دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه در آنالیز های اولیه مجرمان این دو پرونده، دلیل و انگیزه خود را مسائل شخصی نام کردند، افزود: امروز پلیس به نام خدمتگزار مردم به حدی از توانمندی رسیده است که می تواند بسیاری از پرونده ها را حتی بدون کوچکترین سرنخی به پایان برساند همچنانکه در این دو پرونده هیچ سرنخ مشخصی از عاملانی که این حوادث را رقم زده بودند، وجود نداشت.

رحیمی با اشاره به اینکه وجود سلاح در جامعه می تواند نتایج مرگباری را در پی داشته باشد، نام کرد: همیشه اعلام نموده ایم که وجود سلاح در جامعه می تواند فاجعه بار باشد از این رو برخورد جدی با دارندگان سلاح های گرم و جمع آوری آن در دستور کار پلیس است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عاملان 2 قتل مسلحانه هفته اخیر در تهران دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملان 2 قتل مسلحانه هفته اخیر در تهران دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید