سومالی، حمله انتحاری به رستورانی در موگادیشو

به گزارش وبلاگ همصحبت، منابع خبری از حمله انتحاری به یک رستوران در پایتخت سومالی خبر دادند که چند کشته و زخمی به جا گذاشت.

سومالی، حمله انتحاری به رستورانی در موگادیشو

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ همصحبت، خبرگزاری رسمی سومالی از کشته و زخمی شدن چندین نفر در نتیجه حمله انتحاری به نزدیکی بندر موگادیشو خبر داد. این حمله انتحاری رستورانی در موگادیشو را هدف قرار داد.

منابع پلیس سومالی گفتند فرد انتحاری که کمربند انفجاری به خود بسته بود، این عملیات را در نزدیکی بندر موگادیشو و در رستورانی انجام داد که معمولا مسئولان دولتی به این مکان می رفتند.

این منابع افزودند این انفجار در ورودی رستوران لول یمنی رخ داد و هیچ گروه یا فردی تا این لحظه مسئولیت آن را برعهده نگرفته است.

در بیانیه پلیس که صدیق آدم علی سخنگوی نیروهای پلیس ملی بیان نمود، آمده است فرد انتحاری که کمربند انفجاری به خود بسته بود، خود را در برابر یک رستوران به نام لول یمنی در محله حمرججب موگادیشو منفجر کرد که به کشته دو نفر و زخمی شدن یک نفر دیگر منجر شد.

این بیانیه افزود تا این لحظه هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این عملیات را برعهده نگرفته است. اما روزنامه گاردین سومالی گزارش داد فردی کمربند حامل بمب به خود بسته و خود را در داخل رستوران در حالی که برخی مسئولان دولتی مشغول صرف ناهار بودند، منفجر کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سومالی، حمله انتحاری به رستورانی در موگادیشو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومالی، حمله انتحاری به رستورانی در موگادیشو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید