ستاری: توسعه صنایع خلاق بچه ها ایرانی را با فرهنگ ملی مأنوس می نماید و رشد می دهد

به گزارش وبلاگ همصحبت، با حضور سورنا ستاری ، خانه خلاق و نوآوری کودک، نوجوان و خانواده دانادل با هدف تقویت و ارتقای مهارت های شناختی و هوش های چندگانه بچه ها و نوجوانان شروع به کار کرد.

ستاری: توسعه صنایع خلاق بچه ها ایرانی را با فرهنگ ملی مأنوس می نماید و رشد می دهد

به گزارش گروه علم و پیشرفت وبلاگ همصحبت به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در این خانه، 6 تیم خلاق در حوزه کودک و روانشناسی و فراوری بازی های فکری و 7 تیم در حوزه های بازی ملی و ترکیبی ورزش های جسمی حرکتی و 3 تیم در حوزه فراوری اسباب بازی و پلت فرم های کودک و نوجوان فعالیت می نمایند.

علوم انسانی را به زندگی روزمره مردم وارد می کنیم

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در این مراسم با اشاره به اینکه خانه های خلاق،زیرساختی برای تجاری سازی علوم انسانی هستند، گفت: درصدد هستیم تا با شکل گیری خانه های خلاق و نوآور، محصولات و خدماتی فراوری گردد که در زندگی روزمره مردم کارایی داشته باشد و بچه ها از کودکی با این محصولات رشد نمایند.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری اضافه کرد: خانه های خلاق، توسعه علوم انسانی را مدنظر دارند. باید محصولاتی فراوری گردد که مردم راضی شوند و برای آن هزینه نمایند. این کار به فراوری محصولات باکیفیت و خوب منجر خواهد شد.

به گفته ستاری، برترین فضا برای توسعه استارتاپ های حوزه علوم انسانی، خانه های خلاق و نووری استآآوری است. در این مراکز کوشش می گردد تا مفاهیم ملی و دینی در کنار هم ارائه گردد. این کار فرهنگ و اصالت تاریخی کشورمان را به دنیا معرفی می نماید.

رییس ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق بعلاوه اعلام کرد: برای توسعه صنایع خلاق، دولت یک زیرساخت است و باید برای ترغیب سرمایه گذاران بخش خصوصی کوشش کند. محصول فقط با سرمایه و پول غیر دولتی فراوری می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ستاری: توسعه صنایع خلاق بچه ها ایرانی را با فرهنگ ملی مأنوس می نماید و رشد می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاری: توسعه صنایع خلاق بچه ها ایرانی را با فرهنگ ملی مأنوس می نماید و رشد می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید