خبرنگاران ضرورت حضور سرمایه گذاران خارجی در اجرای پروژه های گلستان

به گزارش وبلاگ همصحبت، گرگان - خبرنگاران - استاندار گلستان گفت: حضور سرمایه گذاران خارجی در اجرای پروژه ها، موجب رشد استان شده و فرایند توسعه و پیشرفت همه جانبه گلستان را تسریع می کند.

خبرنگاران ضرورت حضور سرمایه گذاران خارجی در اجرای پروژه های گلستان

به گزارش شامگاه دوشنبه روابط عمومی استانداری گلستان، هادی حق شناس در دیدار با فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار حمایت وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام از منطقه آزاد اینچه برون گلستان شد.

همچنین در این دیدار مقرر شد اموال مازاد دستگاه های اجرایی استان به فروش رسیده و در گلستان سرمایه گذاری گردد.

در این دیدار استاندار گلستان گزارشی از درآمدها و هزینه های اقتصادیاتی استان ارایه کرد و مقرر شد زمینه راه اندازی بورس در گلستان فراهم گردد.

حق شناس همچنین در دیدار با وزیر آموزش و پرورش مسائل موجود در زمینه تامین فضاهای آموزشی و مسائل دانش آموزان استان را بررسی کرد.

وی در این دیدار با بیان اینکه 35 درصد مدارس استان نیاز به مقاوم سازی و نوسازی دارند، خواستار توجه ویژه این وزارتخانه برای تخصیص اعتبار به این بخش شد.

استاندار گلستان خطاب به حاجی میرزایی افزود: تخصیص اعتبار برای اتمام پروژه های نیمه تمام، تکمیل فضاهای آموزشی نیمه مشارکتی و تکمیل پروژه های تخریبی، بازسازی و تجهیز مدارس تازه تاسیس از نیازهای ضروری حوزه آموزشی این استان است.

استاندار گلستان با اشاره به شرایط کرونایی کشور و در پیش بودن سال تحصیلی جدید گفت: تعدادی از دانش آموزان استان در سال جاری به دلیل کمبود تجهیزات، امکان حضور در کلاس های درس مجازی را نداشتند و با توجه به احتمال ادامه این فرایند در سال تحصیلی جدید لازم است تهیه گوشی های هوشمند برای دانش آموزان محروم و مستعد استان مورد توجه جدی قرار بگیرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ضرورت حضور سرمایه گذاران خارجی در اجرای پروژه های گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ضرورت حضور سرمایه گذاران خارجی در اجرای پروژه های گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید