خبرنگاران برپایی نمایشگاه در دشتستان ممنوع شد

به گزارش وبلاگ همصحبت، بوشهر- خبرنگاران- فرماندار دشتستان استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و برگزاری دورهمی ها می تواند شرایط زرد شکننده کرونایی این شهرستان را تغییر دهد برپایی هر نوع نمایشگاهی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

خبرنگاران برپایی نمایشگاه در دشتستان ممنوع شد

فتح الله نوروزی روز سه شنبه درگفت وگو با وبلاگ همصحبت افزود: اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت باید شرایط بازار روز و اصناف را با مدیریت بهتری رصد کنند و با جلب مشارکت دستگاه های متولی زمینه نظارت و مدیریت امور را برای پیشگیری از تشدید شرایط کرونایی در این شهرستان فراهم کنند.

وی با بیان اینکه شرایط کرونایی شهرستان دشتستان هم اینک زرد است یادآورشد: رنگ بندی شرایط موجود با عادی سادی و ساده انگاری بویژه در حوزه صنوف می تواند تغییر کند.

فرماندار دشتستان اظهارداشت: تشدید نظارت ها بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ترمینال ها بصورت جدی تر دنبال شود.

نوروزی افزود: اداراتی که مصوبات ستاد مقابله با کورنا را بخوبی رعایت کرده اند، برای تشویق به مردم معرفی می شوند.

وی اضافه کرد: باید تبعات ناشی از ساده انگاری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی بویژه دورهمی های خانوادگی در شیوع ویورس کرونا توسط شبکه بهداشت و درمان، شهرداری ها و بخشداران مناطق مختلف شهرستان اطلاع رسانی شود.

فرماندار دشتستان گفت: شهفرایندان برای حفظ سلامتی خود محدودیت های تردد در مرکز شهرستان 21 شب تا 4 صبح را جدی بگیرند و از برگزاری هرگونه دورهمی در فضاهای بسته خودداری کنند.

وی افزود: در راستای مسائل ناشی از جریمه رانندگی دور مجوز درمان شهفرایندان برای خروج از شهرستان توسط فرمانداری ادامه دارد.

نوروزی یادآورشد: با توجه به آمارهای روزانه شبکه بهداشت و درمان، فرایند شیوع کرونا در دشتستان نسبت به هفته های گذشته افزایش یافته است.

وی گفت: با توجه به اینکه پارک منابع طبیعی از مکان های پرتجمع است مقرر شد تا شبکه بهداشت و درمان و منابع طبیعی ضمن بازدید شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی را اعلام کنند تا برای باز یا بسته بودن این مکان تفریحی تصمیم گیری شود .

نوروزی اضافه کرد: تمامی آزمون های مدارس به غیر از پایه دوازدهم در شهرستان دشتستان باید به صورت مجازی برگزار شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران برپایی نمایشگاه در دشتستان ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برپایی نمایشگاه در دشتستان ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید