جلسه مدیر تیم های ملی کشتی با کادرفنی تیم های پایه برای مسابقات جهانی

به گزارش وبلاگ همصحبت، با توجه به اعلام تقویم جدید اتحادیه جهانی کشتی، مدیر تیم های ملی در هفته جاری جلسه ای با کادرفنی تیم های ملی پایه خواهد داشت تا تصمیمات لازم در خصوص فعالیت این تیم ها اتخاذ شود.

جلسه مدیر تیم های ملی کشتی با کادرفنی تیم های پایه برای مسابقات جهانی

به گزارش وبلاگ همصحبت، در روزهای گذشته تقویم جدید اتحادیه جهانی کشتی در سال های 2020 و 2021 اعلام شد که طی آن برگزاری مسابقات نوجوانان و پیشکسوتان جهان در سال جاری میلادی لغو شد، اما در خصوص سایر رقابت ها، فعلا تصمیم اتحادیه جهانی برگزاری آن است. البته چندین بار در تقویم جدید تاکید شده که همه چیز منوط به شرایط جهان در مواجهه با بیماری کروناست، اما فعلا در تقویم مسابقات جوانان و زیر 23 ساله های جهان گنجانده شده و قرار است در خصوص برگزاری مسابقات جهانی در سال 2020 نیز مردادماه تصمیم نهایی اتخاذ شود.

براین اساس در هفته جاری محسن کاوه جلسه ای با کادرفنی تیم های پایه خواهد داشت تا در خصوص برنامه های این تیم ها با توجه به تقویم جدید، تصمیمات لازم اتخاذ شود. این در حالی است که سرمربیگری تیم های ملی نوجوانان و جوانان آزاد به محمد طلایی و پژمان درستکار سپرده شده و در خصوص تیم امید نیز تصمیم جدیدی گرفته نشده و سال گذشته این تیم با هدایت تقی اکبرنژاد روانه مسابقات امیدهای جهان شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جلسه مدیر تیم های ملی کشتی با کادرفنی تیم های پایه برای مسابقات جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه مدیر تیم های ملی کشتی با کادرفنی تیم های پایه برای مسابقات جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید