تعامل فرهنگی و هنری رسانه های دیداری و نیروی انتظامی

به گزارش وبلاگ همصحبت، تهران (پانا) - کانون تهیه کنندگان رسانه های ملاقاتی در ادامه جلسات مختلف با ارگان ها، تشکل ها و سازمان های مرتبط با سردار حاجیان معاون اجتماعی ناجا و مجتبی رشوند مدیرعامل ناجی هنر هم ملاقات کرد.

تعامل فرهنگی و هنری رسانه های دیداری و نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی کانون تهیه کنندگان رسانه های ملاقاتی، کانون تهیه کنندگان رسانه های ملاقاتی در ادامه جلسات مختلف با ارگان ها، تشکل ها و سازمان های مرتبط در جهت تعامل و همراهی در نظم بخشیدن و انسجام به تولیدات فرهنگی و رسانه ای در مدیای مختلف با سردار مهدی حاجیان معاون اجتماعی ناجا و مجتبی رشوند مدیرعامل ناجی هنر هم ملاقات داشت.

در نشست صمیمانه ای که بین رئیس و تعدادی از اعضای هیات مدیره کانون تهیه کنندگان رسانه های ملاقاتی و جمعی از تهیه کنندگان پیشکسوت حوزه رسانه با سردار حاجیان معاون اجتماعی نیروی انتظامی برگزار گردید به تعامل چند جانبه پلیس و این کانون پرداخته و مقرر شد معاونت اجتماعی ناجا در مورد تولیدات رسانه ای در وجوه مختلف پیرامون تولیدات فرهنگی و هنری با کانون تهیه کنندگان رسانه های ملاقاتی تعامل و همکاری داشته باشد.

در این نشست که با حضور مهدی فرجی رئیس هیات مدیره، فرشاد صادقی مدیر عامل کانون تهیه کنندگان، بهروز مفید عضو هیات مدیره کانون تهیه کنندگان، ایرج محمدی تهیه کننده پیشکسوت، سید امیر پروین حسینی عضو هیات موسسه کانون تهیه کنندگان رسانه های ملاقاتی، محمد سلوکی مجری و تهیه کننده تلویزیون و امیرحسین خرمشاهی تهیه کننده و برنامه ساز رسانه ملی با معاونت اجتماعی ناجا و مدیر عامل ناجی هنر برگزار گردید به افق این همکاری در صنعت رسانه و همراهی های دو جانبه کانون و نیروی انتظامی به سود فرهنگ و اعتلای تاثیرگذاری آثار فرهنگی و هنری بر جامعه با اهداف مشترک از جمله کاهش آسیب های اجتماعی و البته ایجاد امنیت و آرامش که از اهداف پلیس است در آثار رسانه ای پرداخته شد.

در این نشست تخصصی ویژه تولیدات رسانه ای، پیشنهاداتی موثر فی ما بین طرفین مطرح شد که در آن می توان به نکاتی در زمینه ایجاد شرایط نرم افزاری و سخت افزاری (از تهیه لوکیشن ها تا نحوه حضور فیزیکی و محتوایی پلیس در آثار رسانه ای) اشاره نمود.

در انتها این نشست سردار حاجیان ضمن تشکر از حضور پیشکسوتان کانون، از تفاهم و تعامل مد نظر کانون تهیه کنندگان رسانه های ملاقاتی و پلیس استقبال کرد و معاونت اجتماعی ناجا را پیشتاز این همکاری و موثر در عرصه فرهنگ و هنر دانست.

این دومین جلسه مشترک پلیس و کانون تهیه کنندگان رسانه های ملاقاتی بود که در نشست اول اعضای کانون با مجتبی رشوند مدیرعامل ناجی هنر جلسه ای مرتبط ویژه اهداف مشترک داشتند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تعامل فرهنگی و هنری رسانه های دیداری و نیروی انتظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعامل فرهنگی و هنری رسانه های دیداری و نیروی انتظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید