271 فقره از املاک فاقد سند آموزش و پرورش در مازندران تعیین تکلیف شد

به گزارش وبلاگ همصحبت، تهران (پانا) - با حضور مدیرکل دفتر حقوقی وزارت آموزش و پرورش درشهرستان نوشهر، 271 فقره از املاک فاقد سند آموزش و پرورش معین تکلیف شد.

271 فقره از املاک فاقد سند آموزش و پرورش در مازندران تعیین تکلیف شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، منصور اردستانی در جلسه مشخص تکلیف املاک و مستغلات تحت تصرف آموزش و پرورش مازندران که صبح امروز با حضور مومن آبادی مدیرکل توافقات سازمان اموال و املاک کشور، سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و قلی زاده مدیرکل اموال و املاک استان در ساختمان اداره کل اموال و املاک مازندران برگزار گشت، خدمت به مردم را مبنای همه امور دانسته و گفت: در این صورت است که می توانیم مسائل را حل کنیم.

وی اضافه کرد: همه ما در راستای خدمت به مردم دارای جایگاه و شأنیت هستیم و پیگیری تحصیل سند برای املاک آموزش و پرورش هم به همین علت دنبال می شود.

مدیرکل دفتر حقوقی وزارت آموزش و پرورش شرح داد: سازمانهای بلوغ یافته چالشهای خود را با گفت و گو حل می کنند و توان حل اختلافات و مسائلشان را با مصاحبه دارند.

اردستانی ادامه داد: این اراده در وزارت آموزش و پرورش و سازمان اموال و املاک کشور وجود دارد و تأکید طرفین بر حل مسائل بلاتکلیف است.

وی اظهار کرد: املاکی که در تصرف آموزش و پرورش بوده و متعلق به بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی است به دوگروه تقسیم می شوند.گروه الف مربوط به فضاهای آموزشی و پرورشی تا قبل از سال 1377 و گروه ب مربوط به فضاهای غیر آموزشی قبل و بعد از سال 77 و فضاهای آموزشی و پرورشی بعد از سال 77 است.

این مقام مسئول با تأکید بر ایجاد درک متقابل و فهم مشترک از مأموریت های طرفین خاطرنشان کرد: نگاه موجود، رعایت عدالت و انصاف در حل و فصل موضوعات است.

در ابتدای این جلسه علیرضا سعدی پور با ابراز امیدواری از نگاه های نو ایجاد شده در حوزه تحصیل اسناد برای املاک و مستغلات آموزش و پرورش اظهار کرد: در سالهای گذشته بانک اطلاعاتی در این خصوص وجود نداشت ولی در حال حاضر این مسائل کم کم در حال خل شدن و املاک آموزش و پرورش درحال سنددار شدن است.

در این جلسه در مورد 271 فقره از املاک در تصرف آموزش و پرورش مازندران تحلیل و بررسی های تخصصی صورت پذیرفته و در مورد انتقال اسناد املاک مربوطه به آموزش و پرورش تصمیم گیری شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "271 فقره از املاک فاقد سند آموزش و پرورش در مازندران تعیین تکلیف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "271 فقره از املاک فاقد سند آموزش و پرورش در مازندران تعیین تکلیف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید