کاهش قیمت بلیت هواپیما از اوایل هفته آینده

به گزارش وبلاگ همصحبت، شورای عالی هواپیمایی کشوری تصویب کرد قیمت بلیت هواپیما از ابتدای آذر و همزمان با برطرف محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در پرواز کاهش یابد.

کاهش قیمت بلیت هواپیما از اوایل هفته آینده

به گزارش گروه مالی وبلاگ همصحبت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، نشست شورای عالی هواپیمایی به منظور معین تکلیف قیمت بلیت هواپیما پس از برطرف محدودیت 60 درصدی ظرفیت پرواز با حضور رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید.

محمد محمدی بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در انتها این نشست گفت: با توجه به تصمیم اتخاذ شده در شورای عالی هواپیمایی و موضوعاتی نظیر برطرف محدودیت 60 درصدی ظرفیت پذیرش پرواز و افزایش ظرفیت پرواز ها و با توجه به استدلال های مطرح شده به وسیله سازمان هواپیمایی کشوری، نماینده شرکت های هواپیمایی و سایر اعضای شورا، توافق بر این شد که از اول آذر نرخ بلیت هواپیما با میزانی که متعاقباً اعلام خواهد شد، کاهش یابد.

لازم به ذکر است در این نشست شهرام آدم نژاد، معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی، سیاوش امیرمکری، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، علیرضا برخور، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما، رئیس هیئت مدیره و دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی و سایر اعضای شورای عالی هواپیمایی کشوری نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کاهش قیمت بلیت هواپیما از اوایل هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت بلیت هواپیما از اوایل هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید