پیغام معاون درمان وزارت بهداشت به مناسبت روز جهانی طب اورژانس

به گزارش وبلاگ همصحبت، خبرگزاری خبرنگاران- معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت روز جهانی طب اورژانس، خدمات اساتید، پزشکان و دانشجویان این حوزه را ارج نهاد.

پیغام معاون درمان وزارت بهداشت به مناسبت روز جهانی طب اورژانس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ همصحبت از وبدا، متن پیغام دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت به این توضیح است:

6 خرداد (27 می) مصادف با روز جهانی طب اورژانس به تکریم اراده های استواری برمی خیزیم که وجودشان برای سلامت جامعه یک نعمت بی بدیل است.

پزشکان ارزشمند طب اورژانس، در دسترس ترین گروه تخصصی برای بیماران در شرایط ویژه اپیدمی، بحران و حوادث که در تمامی ساعات شبانه روز و در سخت ترین شرایط با ایمان به خداوند متعال و تکیه بر توانمندی های علمی و عملی خود برای نجات جان انسان ها در بخش اورژانس بیمارستان ها، بعنوان پیشانی و خط مقدم پرمخاطره خدمت می نمایند.

در اپیدمی ویروس کرونا، بار دیگر توانمندی بالای شما همکاران گرامی با ارائه خدمت شبانه روزی و خلق صحنه هایی از تلاش های بی وقفه و تلاش های مجاهدت گونه به تصویر کشیده شد که بی شک در تاریخ ثبت می گردد.

ضمن گرامیداشت یاد شهیدان طب اورژانس مدافع سلامت، فرارسیدن این روز را به همه پزشکان شاغل در این عرصه تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال برای شما بزرگواران سلامتی و سعادتمندی را مسألت می کنم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پیغام معاون درمان وزارت بهداشت به مناسبت روز جهانی طب اورژانس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام معاون درمان وزارت بهداشت به مناسبت روز جهانی طب اورژانس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید