هزینه کرد 125 میلیارد تومانی برای تکمیل بیمارستان تازه مهدیشهر

به گزارش وبلاگ همصحبت، خبرنگاران/سمنان استاندار سمنان گفت: بالغ بر 125 میلیارد تومان برای راه اندازی بیمارستان نو التاسیس 15 خرداد مهدیشهر هزینه شده است که حدود 60 تا 70 درصد اعتبار آن طی دو سال اخیر پیگیری و تامین شد.

هزینه کرد 125 میلیارد تومانی برای تکمیل بیمارستان تازه مهدیشهر

علیرضا آشناگر، 29 شهریور در حاشیه بازدید از بیمارستان نوالتاسیس 15 خرداد مهدیشهر با بیان اینکه بیمارستان نو التاسیس 15 خرداد مهدیشهر به اسم یکی از مطالبات جدی مردم، آماده بهره برداری است، اظهار کرد: از بدو ورود به استان، تمام کوشش خود را برای بهره برداری از طرح ها و اقدامات دولت به منظور خدمات رسانی بهتر به مردم در استان، به کار گرفتیم.

وی اضافه کرد: امروز شاهدیم بیمارستان 15 خرداد مهدیشهر آماده بهره برداری است، هرچند به طور طبیعی بعضی از موارد برای تکمیل و بهره برداری بیشتر و بهتر از این مرکز به جای مانده که تصمیمات لازم در آن خصوص هم اتخاذ شده است.

آشناگر ادامه داد: محوطه سازی و دیواره سازی برای مسیل ها، یکی از مواردی است که در مورد بیمارستان 15 خرداد مهدیشهر مَدنظر نهاده شده است که بحث و گفتگو در مورد آن انجام و اقدامات لازم در دستور کار نهاده شد.

استاندار سمنان با تاکید بر این که انتظارات صحیح مردم در مورد حضور مستمر و کامل متخصصین در بیمارستان 15 خرداد مهدیشهر امری بجاست، توضیح داد: این پروژه امروز به صورت کامل آماده است، مواردی در مورد راه دسترسی آن مطرح بود که با پیگیری های اجرا شده، مبلغ 2 میلیارد تومان برای ساماندهی از لحاظ اجرای آسفالت و روشنایی جهت کارسازی شده و به حساب شهرداری مهدیشهر برای اجرای موارد واریز شده است.

وی با اشاره به این که برای برطرف نقص تقاطع جهت دسترسی و مشکلاتی که برای آن وجود دارد پیگیری ها در حال اجرا است، اضافه کرد: مردم بدانند که هدف ما ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر در اجرا و بهره برداری از طرح ها و پروژه ها بوده و خواهد بود و اطمینان خاطر داشته باشند که تا بیمارستان 15 خرداد مهدیشهر به صورت کامل تجهیز نشده و کادر و تشکیلات آن تامین نشوند، عجله ای برای افتتاح رسمی وجود ندارد.

استاندار سمنان با بیان اینکه امروز شاهدیم که کار درمانی در بیمارستان 15 خرداد آغاز شده و بیماران پذیرش می شوند، گفت: انشالله در مقطع زمانی دیگری با برطرف نواقص جزئی موجود در بحث کادر درمان و تشکیلات، محوطه سازی، دیواره سازی، راه دسترسی، روشنایی و سرویس دهی شهری، افتتاح رسمی از این بیمارستان انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هزینه کرد 125 میلیارد تومانی برای تکمیل بیمارستان تازه مهدیشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه کرد 125 میلیارد تومانی برای تکمیل بیمارستان تازه مهدیشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید