نمایشگاه قاب قم افتتاح شد

به گزارش وبلاگ همصحبت، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم در مصاحبه با خبرنگاران، به برپایی نمایشگاه قاب قم اشاره نمود و ابراز داشت: این نمایشگاه با هدف نمایش آثار تاریخی قم و با حضور 9 عکاس برتر این استان برپا شده است.

نمایشگاه قاب قم افتتاح شد

سید مهدی اشکوری با اشاره به نمایش 60 عکس در این نمایشگاه ادامه داد: این نمایشگاه در محل مقابر گنبد سبز برپا شده و علاقمندان می توانند از پنجم تا 15 مهرماه صبح ها از ساعت 9 الی 12 و بعد از ظهرها از ساعت 3 تا 7 با حضور در محل برگزاری نمایشگاه از این آثار دیدن نمایند.

وی ادامه داد: آثار عکاسی شده شامل بخش هایی از تیمچه فرش قم، بازار کهنه، خانه های تاریخی استان، کاروانسراها، بادگیرها، آب انبارها و امامزادگان قم است.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم اعلام کرد: نمایشگاه قاب قم مجموعه ای از تصاویر عکاسان استان قم از جمله محسن قائمی، امیر حسامی نژاد، حجت الله عطایی، حسین قدیانی، احمد ظهرابی، محمد رفیعی موحد و فرزانه پیری و مهدی مریزاد است که در معرض دید قرار گرفته است.

وی برگزاری جشنواره غذا و گردشگری روستایی، کارگاه های تخصصی گردشگری در دانشگاه ها، توزیع بسته های فرهنگی و تاریخی، برگزاری میزگرد گردشگری و افتتاح دهکده گردشگری صبا در منطقه نمونه گردشگری دستجرد را از جمله مهمترین برنامه های هفته گردشگری در این استان برشمرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نمایشگاه قاب قم افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه قاب قم افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید