مظفری: کارت قرمز کریمی و مجیدی درست بود

به گزارش وبلاگ همصحبت، نوید مظفری در خصوص قضاوت سیدعلی در دیدار استقلال و فولاد گفت: در نیمه اول مسابقه داور به علی کریمی کارت قرمز داد که با توجه به نزدیک بودن او به صحنه تصمیمش کاملاً درست بود. البته تصاویر تلویزیونی و کیفیت آن ها ضعیف بود و تعجب کردم که کیفیت تصاویر آن ها در اهواز پایین بوده است.

مظفری: کارت قرمز کریمی و مجیدی درست بود

او افزود: بعد از اخراج علی کریمی، فرهاد مجیدی به داخل زمین آمد و رفتاری انجام داد که برازنده سرمربی لیگ رجحان نیست. طبیعتاً داور در آن صحنه تشخیص داده که مجیدی باید اخراج شود و به نظر من تصمیم او هم درست بود، اما سیدعلی در صحنه اخراج عارف غلامی دچار اشتباه شد.

کارشناس داوری شرح داد: ماهیت خطای غلامی کارت زرد نداشت و اگر هم داور این بازیکن را به خاطر اعتراض اخراج کرده شاید در شرایط فعلی از او پذیرفتنی نباشد. متأسفانه یک دوگانگی به وجود آمده که تا سرانجام هفته بیستم داوران اعتراض بازیکنان را پذیرفته و به آن ها کارت زرد نشان نمی دادند. اگر پیش از شروع مسابقات به باشگاه ها اعلام می شد که برای اعتراضات داوران سختگیرانه عمل می کنند الان کارت زرد دوم به عارف غلامی پذیرفتنی بود، اما وقتی نیم فصل کامل این صحنه های اعتراض با جرایم داوران روبرو نشده طبیعتاً کارت زرد دوم به غلامی درست نبود.

مظفری در خصوص کارت زردی که بازیکن فولاد در دقایق سرانجامی دریافت کرد، گفت: در آن صحنه داور درست عمل کرد و اشتباهی نداشت.

منبع: فرارو

به "مظفری: کارت قرمز کریمی و مجیدی درست بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظفری: کارت قرمز کریمی و مجیدی درست بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید