فال روزانه 24، 12، 1398

به گزارش وبلاگ همصحبت، فال روزانه 98/12/24

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. سال تولدتان را با عزم و اراده ای استوار آغاز کنید و در این سال راه خودتان را بروید. ماه اسفند و فروردین در سال تولدتان برای شما ماه های خوبی نخواهد بود، اما سایه همای سعادت در تیر ماه سال آینده بر سر شما می افتد و در این ماه روی خوش زندگی را خواهید دید. دی ماه سال آینده زمانی است که تلاش های شما به بار می نشیند. سالی که با تولدتان آغاز نموده اید را با تلاش و تلاش به یکی از پرثمرترین سال های زندگی تان تبدیل نمایید.

فال روزانه 24، 12، 1398

اعتمادبه نفس و هوش سرشاری دارید و امروز از این موهبت ها نهایت بهره را ببرید. پیشنهادی که یکی از دوستان برای افزایش درآمد با شما در میان گذاشته را اجرا کنید و به سود سرشاری برسید. روز خوبی را در پیش دارد و کارها راحت تر از چیزی که فکر می کنید انجام خواهد شد. مشاجره های جزئی که میان شما و همسر زندگی تان وجود دارد را جدی نگیرید و این مشاجره ها را نمک زندگی قلمداد کنید.

مسئله ای سر راه شما قرار می گیرد و برای حل این مشکل از هوش و استعداد خود یاری بگیرید. یکی از نزدیکان احتیاجمند یاری اقتصادی شما است، اما احتمال دارد که با یاری به ایشان گرفتاری های اقتصادی تان افزایش پیدا کند. خبری غیرمنتظره از عزیز سفرنموده تان به دست شما می رسد و زمینه شادی و خوشحالی شما و اهل منزل را فراهم می نماید. همسر یا عشق زندگی تان امروز توقع های زیادی از شما دارد و این روحیه دلخوری شما را به دنبال خواهد داشت. سفری در پیش دارید، در این سفر به شما خوش نمی گذرد اما در طول سفر با افراد مهمی آشنا خواهید شد.

محتمل است که امروز اختلاف نظرهای کوچکی میان شما و اطرافیان ایجاد گردد و رفتار اطرافیان شما را دلخور کند. کار مهمی که در دست دارید به دلیل نبود منابع لازم متوقف خواهد شد. خبر فرخنده ای به دست شما می رسد و این خبر شادی شما و اعضای خانواده را به دنبال دارد. همسر یا عشق زندگی تان امروز از همواره مهربان تر خواهد بود. عشق زندگی تان امروز میخواهد تا تمام ناراحتی های روزانه را با عشق و محبت از تن شما بیرون کند. افسوس عمری که گذشت را نخورید و با رویکردی آینده نگرانه زندگی را درپیش بگیرید.

همسر یا عشق زندگی تان در بستر بیماری افتاده و احتیاجمند پرستاری شما است. یکی از عزیزان شما به یاری و محبت تان احتیاج دارد و امروز فرصتی را به رسیدگی به ایشان اختصاص دهید. فرصتی از روز را به بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید و از هم صحبتی با اهل منزل لذت ببرید. احساس می کنید که نبض شما و عشق زندگی تان یک آهنگ را می نوازد و بیشتر از همواره با عشق زندگی تان هم دل هستید. مسئله ای در میان اعضای خانواده ایجاد شده و برای حل این مشکل باید پادرمیانی کنید. سخنان رک و بی پرده ای می گویید و لحن تند صحبت های شما اطرافیان را دلخور نموده است. احتمال ایجاد مشاجره ای کوچک میان شما و یکی از اعضای خانواده وجود دارد. صبر و بردباری در ارتباط با اطرافیان پیشه کنید و مردم دار باشید.

اجازه ندهید ترس و هراس جلوی موفقیت و پیشرفت شما را بگیرد. نصیحت افرادی که تجربه های بیشتری نسبت به شما دارند را آویزه گوش کنید. برای افزایش درآمد، پول خود را در کاری مطمئن و حساب شده سرمایه گذاری نمایید. برای سعادت و شادکامی اعضای خانواده بیشتر از همواره کوشش کنید. خساست را کنار بگذارید و از هر فرصتی برای یاری به اطرافیان بهره بگیرید. در محل کار یا منزل به مسئله ای بر می خورید و این مشکل زمینه ناراحتی شما را فراهم می نماید. امروز فرصتی برای استراحت پیدا می کنید.

خیال بافی را کنار بگذارید و با واقعیت های زندگی روبرو شوید. احساس کسالت و خستگی می کنید، اما دوستان و آشنایان اجازه نمی دهند روز را با کسالت به سرانجام برسانید و زمینه شادی شما را فراهم می نمایند. فرصتی برای مسافرت در پیش دارید. همسر یا عشق زندگی تان امروز شما را با معنای عشق واقعی آشنا می نماید. امروز فرصتی پیدا می کنید تا دستی به سروروی تان بکشید و حسابی خوش تیپ کنید.

برای حفظ سلامتی تان هم که شده امروز از مشاجره و جروبحث دوری کنید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش رو دارید. امروز زمان مناسبی است تا پرده از عشق خود به معشوق بردارید و راز دل تان را عیان نمایید. دوستی که مدت زیادی است خبری از او ندارید را امروز دیدار خواهید کرد. کارها را زودتر از همواره انجام دهید و فرصتی از روز را برای خودتان کنار بگذارید. از معاشرت با افرادی که آشنایی کاملی از آنها ندارید برحذر باشید. رابطه خود با دوستان صمیمی را گسترش دهید.

دوست قدیمی که مدت های زیادی است خبری از او نبود، امروز به دیدارتان می آید. فرصتی برای افزایش درآمد دارید اما قبل از هرگونه سرمایه گذاری، جوانب این کار را حسابی آنالیز نمایید. یکی از اطرافیان فرزندی به جهان آورده و امروز به جشن و سروری برای این نورسیده دعوت شده اید. رفتار مناسبی با همسر یا عشق زندگی تان در پیش بگیرید. همسر یا عشق زندگی تان تحت تاثیر افکار اطرافیان قرار گرفته و رابطه خوبی با شما ندارد، به عشق زندگی تان یاری کنید تا حرف های منفی اطرافیان را درباره شما باور نکند. مهمانی خودمانی و کوچکی ترتیب داده اید و در این مهمانی حسابی به شما خوش خواهد گذشت.

روز حساسی را شروع نموده اید و حادثه ای شوم در کمین شما است. امروز سهل انگاری های اطرافیان شما را به دردسر بزرگی می اندازد. انسان دمدمی مزاجی هستید و دائم نظرهای تان را تغییر می دهید. فردی امروز از شما تقاضایی دارد اما از انجام آن ناتوان هستید. سفری تفریحی در پیش دارید و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش می گذرد. دوستی قدیمی به شما سر می زند و خاطره های خوش گذشته را در کنار وی زنده خواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان امروز از در عشق و محبت با شما وارد می گردد و کاری می نماید تا روزمرگی های زندگی را فراموش کنید.

پرخوری را کنار بگذارید و رژیم غذایی سالمی را در پیش بگیرید. مشغول انجام کار مهمی هستید اما این کار به دلیل نداشتن سرمایه کافی به ثمر نخواهد نشست. مهمانی بزرگی در پیش دارید و دوستان و آشنایان را دعوت نموده اید، برای مهمان ها سنگ تمام بگذارید و کاری کنید تا خاطره های خوش آن در ذهن مهمان ها ماندگار گردد. به درک و تفاهم بیشتری با همسر یا عشق زندگی تان می رسید و عشقی بی پرده و خاطره انگیز را تجربه می کنید. قرار است کاری را برای پدر، مادر یا بزرگان فامیل انجام دهید، اما امروز فرصت لازم را پیدا نخواهید کرد.

بیشتر از همواره مواظب سلامتی تان باشید. زحمت های زیادی که کشیده اید بی مزد و منت نخواهد ماند و امروز پاداش این زحمت ها را دریافت خواهید کرد. زمان خوبی است تا فرصتی از روز را به بودن در کنار دوستان و آشنایان اختصاص دهید و از هم صحبتی با رفقای قدیمی لذت ببرید. توجه بیشتری به توقع های همسر یا عشق زندگی تان اختصاص دهید. فرصتی دست می دهد تا دمی با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید. احتمال گم شدن یکی از کالاهای مهم و با ارزش شما وجود دارد.

از ورزش و تحرک غافل نشوید و سلامت وجود نازنین تان را پشت گوش نیاندازید. خرج های زندگی شما به مقدار غیرمنتظره ای افزایش پیدا می نماید و امروز شرایط اقتصادی خوبی را تجربه نمی کنید. احتمال سوء برداشت شما از صحبت یا رفتار همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد. قصد دارید کارها را زودتر از همواره انجام دهید و پیش اعضای خانواده بروید، اما کارهای غیرمنتظره برنامه تان را خراب خواهد نمود.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 24، 12، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 24، 12، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید