سه روز و سه قتل مجوز اکران گرفت

به گزارش وبلاگ همصحبت، تهران (پانا) - پروانه نمایش فیلم سینمایی سه روز و سه قتل صادر شد.

سه روز و سه قتل مجوز اکران گرفت

به گزارش روابط عمومی فیلم، پروانه نمایش فیلم سه روز و سه قتل به کارگردانی مسعود امینی تیرانی از سوی سازمان سینمایی صادر شد.

سه روز و سه قتل که پس از دریافت این مجوز خود را برای اکران آماده می نماید، به وسیله مسعود امینی تیرانی از فیلمبرداران مطرح سینمای هنری کارگردانی شده است و تهیه کنندگی آن برعهده جعفر صانعی مقدم بوده و سرمایه گذار آن آرش شجاعی است.

این فیلم که در مدت کمتر از سه روز فیلمبرداری شده، براساس یک ایده مرکزی و با اجرای بداهه 6 اجراگر ساخته شده است. 6 اجراگر وارد خانه ای می شوند که سال ها قبل، سه قتل در مدت سه روز در آن اتفاق افتاده است و اجساد برای 5 سال در آن خانه مدفون بوده اند.

بهناز جعفری، حمید پورآذری، شادی کرم رودی، سونیا سنجری، میلاد رحیمی و سهند کبیری و امیر شکرگزار از اجراگران سه روز و سه قتل هستند.

تیم فراوری این فیلم هم عبارتند از طراح و کارگردان: مسعود امینی تیرانی، گروه ایده پردازی: منصور براهیمی، مجید شیخ انصاری، مسعود مددی، مشاوران کارگردان: عباس نظامدوست، امیر جلالیان، مدیر فیلمبرداری: داود ملک حسینی، تدوین: مسعود امینی تیرانی، مهدی باقری، دستیار کارگردان و برنامه ریز: پان ته آ حسینی، صدابردار: هادی معنوی پور، صداگذار: آرش قاسمی، طراح صحنه: فراز مدیری، مدیر فراوری: میثم جمالی، مجری طرح: نیما عباسپور، سرمایه گذار و جانشین تهیه کننده: آرش شجاعی، تهیه کننده: جعفر صانعی مقدم، مشاور رسانه ای: نغمه دانش آشتیانی با همکاری سپیده شریعت رضوی و عکاس: یونس امینی تیرانی.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سه روز و سه قتل مجوز اکران گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه روز و سه قتل مجوز اکران گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید