رسانه امیدافزایی را سرلوحه کار قرار دهد

به گزارش وبلاگ همصحبت، خبرنگاران/فارس استاندار فارس با اشاره به اهمیت و صندلی رسانه به عنوان سخنگو و انعکاس دهنده حرف ها و مسائل مردم، لزوم بهره گیری از این ظرفیت برای یافتن راهکارهای مدیریتی را مورد تاکید قرار داد و تاکید نمود که رسانه ها امیدبخشی به جامعه را سرلوحه کار داشته باشند.

رسانه امیدافزایی را سرلوحه کار قرار دهد

محمدهادی ایمانیه عصر یکشنبه 18 مهر در جلسه با جمعی از مدیران و فعالان رسانه در استان فارس، ضمن تاکید بر اینکه وبلاگ همصحبت و فعالان رسانه بیش از سایرین در جریان مسائل و مسائل جامعه و مردم هستند، تاکید نمود که آنچه از سوی رسانه ها مطرح می گردد اهمیت بالایی دارد و مدیران به جای تصمیم گیری پشت درهای بسته باید نسبت به مسائل مطرح شده از سوی رسانه ها توجه جدی داشته باشند.

او با بیان اینکه خود را موظف به پاسخگویی می داند و مسائل طرح شده از سوی رسانه را پیگیری خواهد نمود، در واکنش به پیشنهادات مطرح شده از سوی حاضران در جلسه، تاکید نمود که از برگزاری نشست های منظم با رسانه ها با هدف بیان مسائل و مسائل و طرح دیدگاه ها و راه چارههایی برای برطرف آنها، استقبال می نماید.

ایمانیه گفت: اگر استانداری فارس از رسانه ای شکایت داشته باشد آن را پس خواهیم گرفت و از دیگر سازمان ها نیز خواهش می کنم که اگر شکایتی از رسانه ای دارند، آن را پس بگیرند، با این امید که در آینده شاهد اینگونه مواجهه ها نباشیم.

وی با تاکید بر لزوم تشکیل شورای مشورتی، اعلام نمود: این شورا زمانی تاثیرگذار خواهد بود که حاصل جلساتش تصمیم سازی برای برطرف مسائل مردم باشد و تنها به بیان مشکل و نقد یک مسئول یا سازمان خلاصه و محدود نگردد.

استاندار فارس با بیان اینکه فعالان رسانه از عمق مسائل مردم و جامعه آگاهی دارند، گفت: اهالی رسانه توانایی این را دارند که با در نظر گرفتن مسائل و مسائل، راه چارههای اجرایی را به ما ارائه بدهند. زیرا قرار نیست که تنها به نقد اکتفا کنیم، در کنار انتقاد باید راه چاره هم داشت.

وی از روابط عمومی استانداری خواست که زمینه برگزاری کارگاه های آموزشی برای فعالان روابط عمومی در همه دستگاه های اجرایی را با استفاده از ظرفیت رسانه ها فراهم نمایند تا شاهد ارتقاء این بخش در سراسر استان باشیم.

ایمانیه با استقبال از پیشنهاد احیای شورای فضای مجازی و استفاده از ظرفیت رسانه در شورای اطلاع رسانی استان، حمایت از فعالیت های رفاهی فعالان حوزه رسانه را مورد تاکید قرار داد.

استاندار فارس با بیان اینکه از نقد و انتقاد نباید ترسید و نسبت به آن گارد گرفت، گفت: رسانه حتما با نیت خیرخواهی و برطرف مسائل به طرح دیدگاه و بیان انتقاداتی می پردازد.

ایمانیه با تاکید بر لزوم بیان مسائل و نقدها در مواجهه با عملکردهای ضعیف، اعلام نمود: خوبست که رسانه تشویق مدیران جهادی که امروز هم در صحنه حضور دارند را در دستور کار قرار دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رسانه امیدافزایی را سرلوحه کار قرار دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه امیدافزایی را سرلوحه کار قرار دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید