جزئیات لغو مزایده مشکوک فروش زمین 15 هزار متری دولتی در استان گلستان

به گزارش وبلاگ همصحبت، با پیگیری رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی و لغو مزایده مشکوک فروش زمین کارخانه پنبه علی آباد، قرار شده قیمت گذاری زمین مذکور مورد تجدید نظر قرار بگیرد.

جزئیات لغو مزایده مشکوک فروش زمین 15 هزار متری دولتی در استان گلستان

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ همصحبت، چندی پیش زمین کارخانه پنبه علی آباد کتول که گفته می گردد موقعیت مکانی و قیمت بسیار مناسبی دارد، برای فروش به مزایده گذاشته شد.

این زمین که 15 هزار متر مربع متراژ دارد (معادل یک و نیم هکتار) تحت مالکیت سازمان تعاون روستایی استان گلستان است و این سازمان اخیرا اقدام به برگزاری مزایده برای فروش این زمین نموده بود.

در حالیکه کارشناسان و مردم منطقه قیمت این زمین 15 هزار متری را ده ها میلیارد تومان عنوان می نمایند، قرار بوده این زمین به مبلغ 15 میلیارد تومان به فروش برسد.

با این حال و در حالیکه یک روز به بازگشایی پاکت های مزایده فروش زمین کارخانه پنبه علی آباد کتول مانده بود، با ورود رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد در مجلس و هماهنگی وی با مدیر عامل تعاون روستایی کشور و سازمان بازرسی استان این مزایده کنسل شد.

نوروزی پس از اینکه مدارک و اسناد مزایده در اختیار وی نهاده شد، طی تماس تلفنی با غنی زاده رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان تعاون روستایی کشور و مشهدی رییس سازمان بازرسی استان گلستان خواهان ابطال این مزایده شد.

نوروزی دلیل درخواست خود برای ابطال مزایده مذکور را جلوگیری از خیانت در حق بیت المال و حمایت از منفعت مردم شهرستان علی آباد کتول عنوان نموده و در جلسه شورای اداری شهرستان علی آباد نیز به مسئولان این شهرستان هشدار داده بود تا دنبال چنین اقداماتی نروند.

گفته می گردد پس از ورود نماینده علی آباد به این مسئله و لغو مزایده مذکور، قرار شده در قیمت گذاری زمین 15 هزار متری کارخانه پنبه علی آباد تجدید نظر صورت بگیرد و کارشناسان رسمی دادگستری این زمین را مجددا قیمت گذاری نمایند.

منبع : دانا

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جزئیات لغو مزایده مشکوک فروش زمین 15 هزار متری دولتی در استان گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات لغو مزایده مشکوک فروش زمین 15 هزار متری دولتی در استان گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید