جزئیات جدید افزایش حقوق بازنشستگان ، افزایش 800 هزار تومانی قطعی شد

به گزارش وبلاگ همصحبت، محمدباقر نوبخت از افزایش میانگین 800 هزار تومانی تمام بازنشستگان لشکری و کشوری خبر داد.

جزئیات جدید افزایش حقوق بازنشستگان ، افزایش 800 هزار تومانی قطعی شد

به گزارش وبلاگ همصحبت به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت در لایو اینستاگرامی خود درباره نتایج دومین نشست سازمان برنامه و بودجه با نمایندگان تشکل های بازنشستگان شرح داد: نتیجه جلسه قبل ما تشکیل چهار کمیته شد. حقوق و مزایا، رفاهی مباحث درمانی و شرایط و امکانات مورد نیاز بازنشستگان از جمله این موارد بود.

وی افزود: کمیته حقوق و مزایا را در توزیع حقوق بین بازنشستگان را گفت و مقرر شد ابتدا به همه بازنشستگان 15 درصد به همه اضافه شود و آن هایی که 30 سال خدمت کامل دارند باید به حقوق 3 میلیون و 800 هزار تومان برساند. سپس برای 20 حقوق شغلی به صورت پلکانی این 10 هزار میلیارد تومان را توزیع کند.

این مقام مسئول بیان نمود: تقریباً به اتفاق آرا صندوق های بازنشستگی موافق افزایش 15 درصدی حقوق بازنشستگان بودند. گروه یک تا پنج یک بیش از یک میلیون و 150 هزار تومان خواهند گرفت. گروه دوم تا 750 هزار تومان گروه 12 به بعد 800 هزار تومان و مابقی تا 956 هزار تومان حقوق آنها افزایش خواهد یافت. بیش از 900 هزار تومان به حقوق افرادی که شامل همسان سازی که یک میلیون و 300 هزار نفر هستند اضافه نموده می شود.

نوبخت گفت: بیش از 800 هزار تومان به حقوق بازنشستگان کشوری اضافه نموده خواهد شد. مقرر شد تا سهم درمان را هم از 60 هزار تومان به 40 هزار تومان افزایش پیدا کند. سقف بیمه تکمیلی بازنشستگان دو برابر می شود.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات جدید افزایش حقوق بازنشستگان ، افزایش 800 هزار تومانی قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات جدید افزایش حقوق بازنشستگان ، افزایش 800 هزار تومانی قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید