تمسخر لباس نیروی فضایی ارتش آمریکا

به گزارش وبلاگ همصحبت، نیروی فضایی ارتش آمریکا به علت استفاده از یونیفورم تازه اش مورد تمسخر رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

تمسخر لباس نیروی فضایی ارتش آمریکا

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ همصحبت به نقل از یاهونیوز، نیروی فضایی ارتش آمریکا که یک نیروی تازه تاسیس است، به علت استفاده از یونیفورم تازه اش مورد تمسخر رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.علت تمسخر لباس نیروی نظامی ارتش آمریکا آن است که یونیفورم یادشده بیشتر شبیه به البسه نظامی است که برای استتار در جنگل ها و در میان درختان به کار می فرایند و هیچ ارتباطی با حال و هوای این نیرو ها که قرار است ماموریت های فضایی داشته باشند، ندارد.

اولین بار بعد از ارسال عکس هایی از این لباس نظامی در توئیتر توسط حساب رسمی وزارت دفاع آمریکا بود که سیلی از واکنش ها نسبت به آن شکل گرفت. بسکمک از کاربران مدعی شدند که لباس یادشده به گونه ای طراحی نشده که در زمان انجام ماموریت های فضایی به سربازان کمک کند.

کاربر دیگری نیز به تمسخر در توئیتر خود نوشت: شما انتظار دارید چند درخت در فضا پیدا کنید که چنین لباسی را طراحی کرده اید؟ فرد دیگری نیز شرح داد: فضا سیاه رنگ است. من حس می کنم این نکته مهمی است که باید در طراحی لباس نیروی فضایی ارتش آمریکا به آن توجه می شد.

برخی کاربران هم به شوخی نوشتند که بهتر بود ارتش آمریکا برای طراحی این لباس ها از مجموعه فیلم های جنگ ستارگان الهام می گرفت. به گفته یکی از آنها شاید این نیرو قصد دارد به جنگل های کره ماه حمله کند!

منبع: خبرگزاری فارس

به "تمسخر لباس نیروی فضایی ارتش آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمسخر لباس نیروی فضایی ارتش آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید