تعبیر خواب توت فرنگی - خوردن توت فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟

به گزارش وبلاگ همصحبت، توت فرنگی میوه ای تقریبا جدید است که کشت انبوه آن از حدود 300 سال پیش شروع شده و سالیانی نه چندان دراز است که به بازار میوه ایران وارد شده است. از این میوه انواع کمپوت ها و مرباها فراوری شده و احتمال دیدن آن را در رویا افزایش می دهد. معمولا طعم آن شیرین بوده و با توجه به تعابیر گفته شده برای مزه های شیرین تعابیری نیکو به همراه خواهد داشت. با توجه به جدید بودن توت فرنگی غیر منطقی است که به دنبال تعابیری از امام صادق (ع) یا ابن سیرین برای تفسیر رویا بگردیم و باید به تحلیلات معبرین غربی بسنده کنیم.

تعبیر خواب توت فرنگی - خوردن توت فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب توت فرنگی

معبرین غربی:

تعبیر خواب توت فرنگی لذت های نفسانی، فرصت های و پیشرفت در زندگی است. تعبیر این خواب بر اساس نوع توت فرنگی متفاوت است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تفسیرگران خواب و رویا سه حالت زیر را برای توت فرنگی بیان می نمایند:

 • سلامت عمومی بیننده خواب
 • پیروزیت و عشق
 • خوشی های ناپایدار و زودگذر همراه با سختی ها و مسائل

نگاه کردن به توت فرنگی خوش رنگ و شیرین بر شاخه درخت، به معنی آن است که شما آرزو و یا نیتی در دل دارید، که برای رسیدن به آن بایستی کوشش کنید. همچنین می تواند نشاندهنده پیشنهادات تازه و فرصت های تازه در جریان زندگیتان باشد.

لوک اویتنهاو: تعبیر خواب توت فرنگی آنست که شما به ییلاق یا یک محیط روستایی دعوت خواهید شد

آنلی بیتون: تعبیر خواب توت فرنگی آن است که صاحب چیزی خواهید شد که مدتهای مدید خواهانش بودید .

کارل یونگ:

 • تعبیر دیدن یا خوردن توت فرنگی در خواب تان تمایلات و وسوسه های احساسی است. توت فرنگی مربوط به ویژگی های زنانه و تمایلات و احتیاجهای زنانه است.
 • تعبیر دیگر دیدن توت فرنگی در خواب تان این است که ایده ها و اهدافتان به زودی درک و فهمیده خواهد شد.

تعبیر خواب جمع آوری توت فرنگی

جمع کردن توت فرنگی در خواب به این معنی است که به دنبال رابطه عاطفی خاص هستید و دوست دارید روابط احساسی را تجربه کنید.

تعبیر خواب خوردن توت فرنگی

 • تعبیر خوردن توت فرنگی آبدار و شیرین نشان دهنده عشق و روابط دوطرفه است.
 • تعبیر خوردن توت فرنگی های ترش و خشک به معنی عشق یک طرفه و یک سویه است و به این معنی است که کسی از احساسات شما قدردانی نکرده و شما را درک نمی کند.
 • خوردن توت فرنگی آبدار و شیرین، نشان دهنده کسب مال و منال، رسیدن به آرزوها و به مراد رسیدن و سلامت عمومی بیننده خواب است. اگر بیننده توت فرنگی را خورد، نیتی که در دل دارد، برآورده می گردد. حاجت روا می گردد.

لوک اویتنهاو: تعبیر خواب خوردن توت فرنگی لحظه های شیرین است

آنلی بیتون: تعبیر خوردن توت فرنگی در خواب ، نشانه عشقی دو جانبه است .

تعبیر خواب توت فرنگی نرسیده و فاسد

 • خوردن توت فرنگی کال و خشک ناسازگاری و ناکامی در انجام امور زندگی و نادیده دریافت کوششهایتان از سوی دیگران، روبرویی با سختی ها و مسائل، خوشگذرانی های بی ثبات و به هم خوردن روابط، رابطه ای که به نزاع و کشمکش می انجامد، ذهن آشفته و لغو شدن معامله است.
 • پرتاب کردن توت فرنگی فاسد یا له شده و بد مزه در خواب به این معنی است که در روابط عاشقانه خود دچار مسائلی شدید می شوید . از این رو بسیار نگران هستید که او را از دست بدهید. بهتر است هر چه زودتر این رابطه را تمام کنید زیرا به ضرر شما خواهد بود.

تعبیر خواب خرید و فروش توت فرنگی

 • تعبیر خواب خرید و فروش توت فرنگی در فروشگاه یا سوپر مارکت این است که آمادگی دارید که از فرصت های اقتصادی و معنوی و عاطفی خود به نحو احسنت بهره ببرید.
 • تجارت و یا خرید و فروش توت فرنگی نشان دهنده آغاز یک سفر نفسانی و یا آغاز یک زندگی تازه و به دست آوردن محصول پر خیر و برکتی است که از راه حلال به دست می آورید و یا دوستی به شما پیشنهاد کاری تازه با درآمد عالی را به شما می دهد و یا از جایی که خبر ندارید، هدیه ای به دستتان می رسد.

آنلی بیتون: تعبیر خواب خرید و فروش توت فرنگی در خواب ، به دست آوردن محصولی فراوان است .

تعبیر خواب چیدن توت فرنگی

تعبیر خواب چیدن توت فرنگی این است که فرصت های زیادی برای عاشق شدن و کسب درآمد دارید که حتما باید بهترین انتخاب را در این زمینه بکنید.

تعبیر خواب بوته توت فرنگی

 • تعبیر خواب بوته توت فرنگی بستگی به نوع توت فرنگی دارد. اگر بوته توت فرنگی سبز و با طراوت بود تعبیرش وجود یک زندگی پر از عشق و محبت است.
 • تعبیر خواب دیدن بوته زرد و بدون برگ نشان دهنده طلاق است.
 • اگر خواب دیدید که بوته های توت فرنگی زیادی درزمین روییده بود ولی هیچ توت فرنگی در آن نروییده بود تعبیرش این است که بهتر است دست از جستجوی عشقتان بردارید. زیرا زمان خوبی برای عاشق شدن نیست.

تعبیر خواب کیک توت فرنگی

 • تعبیر خوردن یا دیدن کیک توت فرنگی این است که احساس می کنید روابط شما سرد شده و احتیاج به یک رابطه با ثبات و دائمی دارید.
 • دسرهای توت فرنگی، نشاندهنده آن است که شما می خواهید در زندگی گزینه های بیشتری را امتحان کنید. اعم از شغل های متفاوت، عشق های متفاوت و درواقع بیانگر روابط و تمایلات بی ثبات است. از سوی دیگر نماد به دست آوردن درامد شگفت انگیز از کارهای جانبی که تمایل به سرمایه گذاری در آنها را دارید، نیز است.

تعبیر خواب بستنی توت فرنگی

تعبیر خوردن ماست یا بستنی توت فرنگی به این معنی است که در آینده نزدیک درآمد عالی کسب خواهید کرد و سرمایه گذاری های شما به ثمر خواهد نشست.

تعبیر خواب آب توت فرنگی

تعبیر خوردن یا دیدن آب توت فرنگی نشان دهنده بارداری ناخواسته است.

تعبیر خواب مربای توت فرنگی

تعبیر مربای توت فرنگی در خواب این است که یک سِمَت اداری برای شما کنار گذاشته شده که با کوشش خود به آن خواهید رسید.

ژله و یا مربای توت فرنگی بیانگر آن است که شما شغلی مرتبط با بخش عمومی نظیر دفتر یا موسسه ای که اغلب با عموم در ارتباطید، دارید و درواقع احتمال اینکه از شما خواسته گردد برای گردآوری اطلاعات کاری که سودآور خواهد بود، دست به اقدامات تازه ای بزنید.

تعبیر خواب توت فرنگی عظیم

تعبیر خواب توت فرنگی عظیم این است که به رابطه خود افتخار می کنید. اعتماد به نفس بالا و مغرور شدن نسبت به روابط و شرایطی که دارید به ضرر شماست و این رابطه ممکن است با این کار دوام خود را از دست بدهد.

سخن آخر

اگر با توجه به مطالب ذکر شده در این مطلب پیروز به تعبیر رویای خود نشده اید، خواب خود را در پایین همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

منبع: مجله انگیزه

به "تعبیر خواب توت فرنگی - خوردن توت فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "تعبیر خواب توت فرنگی - خوردن توت فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب توت فرنگی - خوردن توت فرنگی در خواب چه تعبیری دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید