بازوبند کاپیتانی تیم ملی حس خوبی دارد، رابطه با اسکوچیچ خوب است

به گزارش وبلاگ همصحبت، سردار آزمون در تبادل نظر با شماره چهارم مجله فدراسیون فوتبال درباره موضوعات مختلف صحبت نموده است که بخش هایی از صحبت های وی به توضیح زیر است:

بازوبند کاپیتانی تیم ملی حس خوبی دارد، رابطه با اسکوچیچ خوب است

می خواهیم در روسیه بگوییم بهترین هستیم

مهاجم زنیت سنت پترزبورگ درباره حضور خود در فوتبال روسیه گفت: فوتبال روسیه سال به سال پیشرفت می نماید و بازیکنان خیلی خوبی در لیگ این کشور حضور دارند. لیگ منظم و با کیفیتی رو پشت سر می گذاریم و دائماً شاهد جذابیت و بازی فوق العاده ای از تیم ها هستیم. بازی فیزیکی در روسیه زیاد هست اما به این شرایط عادت نموده ام و ترسی ندارم. سعی می کنم بهترین بازی را برای تیمم انجام دهم. من در کنارم هم تیمی هایم می خواهیم که فوتبال زنیت رو به رخ بکشانیم و به دیگر تیم های حاضر در لیگ روسیه ثابت کنیم بهترینیم.

آقای گلی برایم عادی نشده است

وی در باره تداوم گلزنی در تیم باشگاهی خود و انگیزه برای تکرار آقای گلی در لیگ برتر روسیه تاکید نمود: آقای گلی برای من عادی نشده است و من همواره می خواهم بهترین باشم و در یک سبک نمی خواهم بازی کنم. بهترین نمایشم را انجام می دهم و امیدوارم عملکردم به طور مثبت و صعودی ادامه دار باشد و هر سال یکی از بهترین ها باشم.

چیزی از آینده نمی دانم

وی درباره احتمال ترانسفر خود به باشگاه های عظیم اروپا تاکید نمود: چیزی از آینده نمی دانم. این باشگاه است که برای من تصمیم می گیرد. هر تصمیمی که باشگاه برای من یا دیگر بازیکنان بگیرد به آن عمل می کنیم.

در زنیت از طرفداران قوت قلب می گیرم

مهاجم ملی پوش زنیت اضافه کرد: طرفداران زنیت به من قوت قلب می دهند. تیم ما حامیان خوبی دارد و سعی می کنم همواره نمایش خوبی در زمین بازی داشته باشم. هر زمان رابطه طرفدار با بازیکنان یک تیم نزدیک و فوق العاده باشد شک نکنید که نتیجه مثبتی را از این رابطه خواهیم دید. رابطه طرفداران با بازیکنان در زنیت فوق العاده و مثال زدنی است.

وی ادامه داد: کرونا کار را برای تمام فوتبالیست های دنیا سخت نموده و ما از این قاعده جدا نیستیم. دور بودن از تمرین، بازی و تیم ملی کار را بسیار سخت نموده، اما خدا را شکر می کنم با یک سالی که از تیم ملی دور بودیم و بازی انجام نداده ایم، توانستیم که بهترین عملکرد را در بازی محبت آمیز داشته باشیم و امیدوارم پیروزی ها ادامه دار باشد.

اسکوچیچ رابطه خوبی با بازیکنان دارد

سردار در مورد حضور دراگان اسکوچیچ در راس کادر فنی تیم ملی ایران اضافه کرد: او با بازیکنان رابطه بسیار خوبی دارد و همین امر باعث شده تا آغاز خوبی با آغاز بازی های تدارکاتی و یا تمرینات داشته باشیم. بازی اول فوق العاده کار کرد و فکر می کنم رابطه خوبی که بازیکنان داشته و دارد باعث شد تا آغاز خوبی را داشته باشیم. رابطه یک مربی با بازیکن بسیار مهم و تاثیر گذار در فرایند موفقیت یک تیم است که اسکوچیچ این امر را به خوبی درک نموده است.

تمرکز داشته باشیم به جام دنیای می رویم

مهاجم تیم ملی ایران درباره شانس صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام دنیای 2022 قطر گفت: تیم ملی فوتبال ایران بازیکنان و لژیونرهای فوق العاده و با استعدادی دارد و می توانیم تیم ها را به راحتی شکست دهیم. اگر خودمان باشیم و تمرکز بگذاریم، می توان بر تیم ها غلبه کرد تا در جام دنیای بار دیگر ایران را دید.

بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی حس خوبی دارد

وی که بازوبند کاپیتانی تیم ملی فوتبال ایران در ملاقات با ازبکستان بر بازو بسته بود در این باره گفت: حس خوبی بود. بازوبند کاپیتانی مسئولیت سنگینی است. باید آمادگی این را داشته باشی که به بازیکنان یاری کنی و پشت بازیکنان در شرایط سخت بایستی. در آینده اگر این اتفاق بیفتد، تمام تلاشم را می کنم تا از عهده اش برآیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازوبند کاپیتانی تیم ملی حس خوبی دارد، رابطه با اسکوچیچ خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازوبند کاپیتانی تیم ملی حس خوبی دارد، رابطه با اسکوچیچ خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید