کلوپ: به داور گفتم که در خصوص مانه تصمیمی ناعادلانه گرفتی، به اندازه کافی خوب نبودیم

به گزارش وبلاگ همصحبت، سرمربی تیم فوتبال لیورپول پس از شکست تیمش مقابل رئال مادرید فاش کرد که در خاتمه بازی چه چیزی به فلیکس بریش گفته است.

کلوپ: به داور گفتم که در خصوص مانه تصمیمی ناعادلانه گرفتی، به اندازه کافی خوب نبودیم

به گزارش وبلاگ همصحبت، یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته (سه شنبه) در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم آلفردو دی استفانو مقابل رئال مادرید تن به شکست 3 بر یک دادند، پس از این ملاقات گفت: پیش از هر چیز باید بگویم که ما نمی توانستیم شایسته پیروزی در این بازی باشیم، چون به اندازه کافی خوب نبودیم و این اولین نگرانی من بود. به خصوص در نیمه اول به اندازه کافی فوتبال خوبی از خود ارائه نکردیم. ما گل اول را دریافت کردیم و در ادامه روی یک اشتباه (ترنت الکساندر آرنولد) برای بار دوم دروازه مان باز شد اما این مشکل واقعی بازی نبود. دریافت گل البته که یک مشکل است اما در این بازی مشکل این نبود. در نیمه دوم ما بهتر عمل کردیم و پیروز به ثمر رساندن یک گل شدیم که این نکته مثبت این بازی برای ما بود.

سرمربی آلمانی لیورپول همچنین درباره صحنه برخورد لوکاس واسکز با سادیو مانه که در اواخر نیمه اول رخ داد و اعتقاد داشت داور باید بازیکن رئال را از زمین اخراج می کرد، گفت: در صحنه ای که واسکز با مانه برخوردی داشت، تصمیم داور را واقعاً درک نمی کنم چون روی سادیو خطایی صورت گرفت. پس از بازی هم به فلیکس بریش (داور بازی) گفتم که در خصوص مانه تصمیمی ناعادلانه گرفت. به هر حال حرف زدن ما در این مورد هم چیزی را عوض نمی کند. ما در این بازی برای کسب نتیجه ای بهتر به اندازه کافی خوب نبودیم اما در چنین مواردی احتیاج به داوری دارید که درست قضاوت کند و این می تواند برای یک بازی در چنین سطحی کافی باشد.

لیورپول در بازی بعدی خود شنبه هفته پیش رو در لیگ برتر پذیرای استون ویلا خواهد بود و سپس چهارشنبه هفته آینده باید خود را برای بازی برگشت با رئال مادرید آماده کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلوپ: به داور گفتم که در خصوص مانه تصمیمی ناعادلانه گرفتی، به اندازه کافی خوب نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: به داور گفتم که در خصوص مانه تصمیمی ناعادلانه گرفتی، به اندازه کافی خوب نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید