نونو اسپریتو: پورتو استحقاق صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان را داشت

به گزارش وبلاگ همصحبت، سرمربی تیم فوتبال پورتو تیمش را به خاطر از کار انداختن بازی رم و پیروزی قاطعی که در خانه نماینده ایتالیا کسب کرد، شایسته صعود به جمع 32 تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا دانست.

نونو اسپریتو: پورتو استحقاق صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان را داشت

به گزارش وبلاگ همصحبت، نونو اسپیریتو سانتو، سرمربی پورتو پس از پیروزی 3 بر صفر شاگردانش در خانه رم که منجر به صعود نماینده پرتغال به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا شد، داشتن ذهنیت مناسب برای این بازی را کلید موفقیت تیمش دانست.

اسپیریتو گفت: ما با رویکرد و ذهنیتی درست پا به میدان گذاشتیم. برابر یک تیم فوق العاده که فوتبال خوبی را هم ارائه می نماید، توانستیم به خوبی بازی را کنترل کنیم. ما تاکتیک های رم را که یک تیم بزرگ است، خنثی کردیم. پورتو روی کارش تمرکزش داشت و به همین دلیل من باید به بازیکنانم تبریک بگویم، چون آنها کارشان را برابر تیمی سطح بالا، عالی انجام دادند.

سرمربی پیشین والنسیا اضافه کرد: من می توانستم انگیزه بازیکنانم برای یاری به یکدیگر و خودباوری شان را احساس کنم. برای ما دفاع محتاطانه و خونسردانه بسیار مهم بود. ما صعود کردیم و فکر می کنم که سزاوار این صعود هم بودیم، چون نقاط قوت بازی رم را خنثی و کاری کردیم که این تیم هرگز احساس نکند کار آسانی در پیش دارد. این همان پورتویی است که من می خواهم.

تیم فوتبال پورتو فرداشب (پنجشنبه) در قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا رقبایش را خواهد شناخت.

منبع: تسنیم

به "نونو اسپریتو: پورتو استحقاق صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان را داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نونو اسپریتو: پورتو استحقاق صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان را داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید