ناپولی در اندیشه جذب جهانبخش

به گزارش وبلاگ همصحبت، یکی از دو نشریه ورزشی معتبر و معروف ایتالیا از احتمال دست به کار شدن باشگاه ناپولی برای خرید مهاجم ایرانی تیم فوتبال آلکمار خبر داده است.

ناپولی در اندیشه جذب جهانبخش

به گزارش وبلاگ همصحبت و به نقل از نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا، با متوقف شدن بازی های سری A برای برگزاری دیدارهای ملی، استعدادیاب های باشگاهی ایتالیایی برای شناسایی بازیکنانی که در پنجره جابجایی ژانویه یا تابستان سال آینده می توانند با آنها ترکیب تیم هایشان را تقویت کنند، دست به کار شده اند.

ناپولی یکی از باشگاه هایی است که استعدادیاب های خود را مأمور کرده تا بازیکنان با استعداد را برای تقویت سمت راست خط حمله این تیم شناسایی کند تا جانشینی قابل اعتماد برای خوسه کایخون و امانوئله جاکرینی داشته باشد.

گزینه ناپولی علیرضا جهانبخش هافبک تیم فوتبال آلکمار است، بازیکن متولد سال 1993 که در لیگ دسته اول هلند بازی می کند و بااستعداد است. اگرچه در حال حاضر هنوز نمی توان با قاطعیت گفت که ناپولی او را خواهد خرید اما دانستن اینکه جهانبخش بازیکنی است که نشریه معروف دُن بالون او را جزو بااستعدادترین فوتبالیست های متولد سال 1993 به بعد می داند برای پی بردن به سطح او کافی است.

منبع: تسنیم

به "ناپولی در اندیشه جذب جهانبخش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناپولی در اندیشه جذب جهانبخش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید