قانون تغییر ساعت رسمی کشور در سال 1400 اجرایی نمی شود

به گزارش وبلاگ همصحبت، رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: بعید می دانم قانون تغییر ساعت رسمی کشور در سال 1400 اجرایی و عملی شود.

قانون تغییر ساعت رسمی کشور در سال 1400 اجرایی نمی شود

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ همصحبت به نقل از باشگاه وبلاگ همصحبت، سمیه رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی درباره طرح مجلس برای منسوخ شدن تغییر ساعت رسمی کشور گفت: قانون تغییر ساعت رسمی کشور که در سال 1386 مصوب شده دیگر منسوخ شده است و باتوجه به این امر طرح ابطال تغییر ساعت رسمی کشور در مجلس مورد بررسی قرار گرفته است، اما بعید می دانم در سال 1400 عملی شود.

وی با اشاره به دلایل موافقتش با این طرح در مجلس اظهار کرد: ما نیازمند این هستیم که یک مطالعه جامع در مورد تغییر ساعت داشته باشیم تا مشخص شود این قانون چقدر توانسته است در کاهش مصرف انرژی و مدت آن در کشور پیروز عمل کند.

رئیس فراکسیون محیط زیست ادامه داد: طبق آخرین مطالعاتی که در جهان اجرا شده است، قانون تغییر ساعت به لحاظ فیزیولوژی تاثیرات نه چندان مثبتی را برای جوامع اجرا کننده این قانون در پی داشته است، از طرفی در بحث مصرف انرژی هم نتوانسته است تواقع ها را بر آورده کند؛ بنابراین امروز نیازمند بازنگری و بررسی مجدد این قانون در کشورمان هستیم.

اخبار گروه سایر رسانه ها صرفا بازنشر اخبار سایت ها و خبرگزاری هاست و وبلاگ همصحبت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قانون تغییر ساعت رسمی کشور در سال 1400 اجرایی نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون تغییر ساعت رسمی کشور در سال 1400 اجرایی نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید