فیلم و عکس ، ماهواره ها رد رهبر کره شمالی را زدند ، کیم جونگ اون در ونسان است؟

به گزارش وبلاگ همصحبت، تصاویر ماهواره ای از تردد قایق هایی که اغلب توسط کیم جونگ اون و همراهان وی مورد استفاده قرار می گیرد، نشان می دهد وی در منطقه تفریحی ونسان مستقر است.

فیلم و عکس ، ماهواره ها رد رهبر کره شمالی را زدند ، کیم جونگ اون در ونسان است؟

به گزارش وبلاگ همصحبت به نقل از فارس، به گفته کارشناسان، تصاویر ماهواره ای جدید از تردد قایق های مورد استفاده کیم جونگ اون و همراهانش در نزدیکی شهر ونسان در کره شمالی، نشانه دیگری است که او در تفرجگاه ساحلی خود به سر می برد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، برآورد ها درباره وضع سلامت رهبر کره شمالی پس از آن آغاز شد که وی در مراسم بزرگداشت تولد پدربزرگش کیم ایل سونگ بنیان گذار کره شمالی غایب بود. روز سه شنبه وب سایت ان کی پی آراُ که بر این کشور نظارت می کند گزارش داد تصاویر ماهواره ای نشان داده قایق هایی که اغلب توسط رهبر کره شمالی و همراهان وی مورد استفاده قرار می گیرند، در مسیرهایی تردد داشته اند که بر حضور وی و همراهانش در منطقه ونسان دلالت دارد.

هفته گذشته یک پروژه نظارت بر کره شمالی مستقر در آمریکا گزارش داد تصاویر ماهواره ای نشان داده چیزی که تصور می شود قطار شخصی کیم باشد در ایستگاهی نزدیک تفرجگاه ونسان پارک شده است.

مقامات کره جنوبی و آمریکا هم حضور وی در آنجا را برای جلوگیری از ابتلا به ویروس جدید کرونا محتمل می دانند و درباره گزارشهایی که حاکی از بیمار بودن او است، ابراز تردید کرده اند.

آخرین باری که رسانه های رسمی کره شمالی از حضور کیم در مکانی خبر دادند، 11 آوریل بود که او ریاست یک جلسه را برعهده داشت. از آن زمان هم تقریباً هر روز گزارشهایی درباره ارسال نامه و پیام دیپلماتیک از سوی وی مخابره شده است.

امروز جئونگ کیونگ دوو وزیر دفاع کره جنوبی در واکنش به شایعات مربوط به شرایط سلامتی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی گفت که هیچ تحرک غیرمعمولی در کره شمالی شناسایی نشده است. وی در عین حال تاکید کرد که غیبت کیم از انظار عمومی چیز جدیدی نیست.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.

فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

منبع: همشهری آنلاین

به "فیلم و عکس ، ماهواره ها رد رهبر کره شمالی را زدند ، کیم جونگ اون در ونسان است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم و عکس ، ماهواره ها رد رهبر کره شمالی را زدند ، کیم جونگ اون در ونسان است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید