زیدان:برنابئو نمی پذیرد که رئال مثل بارسا بازی کند

به گزارش وبلاگ همصحبت، زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید نقدها به سبک بازی این تیم را وارد ندانست و گفت معتقد است سبک بازی رئال مادرید همان سبکی است که این تیم باید داشته باشد.

زیدان:برنابئو نمی پذیرد که رئال مثل بارسا بازی کند

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید با وجود نقدها اخیر از این تیم به خاطر سبک بازی اش در بازی های اخیر از سبک بازی تیمش دفاع نموده و گفت روشهای مربی گری خود را به خاطر این انتقادها تغییر نخواهد داد.

زین الدین زیدان که اخیرا اعتراف نموده بود به عنوان مربی شانس با او یار بوده حالا می گوید از شرایط تیمش راضی است و انتقادهای اخیر به سبک بازی رئال را قابل قبول نمی داند.

زیدان در این باره گفت: بعید می دانم برنابئو از رئال قبول کند که در یک بازی هزار پاس بدهد بدون اینکه حتی یک شوت به سمت دروازه بزند. هر تیمی سبک بازی خودش را دارد. من در برنابئو بازی نموده ام و می دانم چیزی که طرفداران می خواهند ببیند تیمی است که در میدان با تمام قوا بازی می نماید و چیزی کم نمی گذارد. رئال مادرید همواره همینطور بوده است.

سرمربی رئال مادرید در ادامه گفت: وقتی طرفداران می بینند که تیم به خاطر پیراهن باشگاه عرق می ریزد و کوشش می نماید، این برایش از هر چیز دیگری مهمتر است چون هیچ تیمی نمی تواند دائما برنده باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زیدان:برنابئو نمی پذیرد که رئال مثل بارسا بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان:برنابئو نمی پذیرد که رئال مثل بارسا بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید