جریمه 300 هزار تومانی 35 واحد صنفی و پلمب 7 مغازه در تهران

به گزارش وبلاگ همصحبت، پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از اعمال جریمه 300 هزارتومانی برای 35 واحد صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده بودند، اطلاع داد.

جریمه 300 هزار تومانی 35 واحد صنفی و پلمب 7 مغازه در تهران

به گزارش وبلاگ همصحبت از فارس، با کوشش ماموران نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی از 4 هزار و 421 واحد صنفی در نقاط مختلف شهر تهران بازدید و7واحد صنفی متخلف با دستور قضائی، پلمب شد.

برپایه این گزارش، روز گذشته بیست و هفتم آبان ماه ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی طی تعامل با سایر پایگاه های ده گانه پلیس امنیت عمومی پایتخت در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از واحدهای صنفی نقاط مختلف شهر تهران بازدید کردند.

در این طرح مأموران از 4هزار و 421 واحد صنفی بازدید و به 50متصدی متخلف واحدهای صنفی اخطار کتبی داده شد و 35 واحد صنفی نیز به دلیل عدم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جریمه 300هزار تومانی دریافت کردند.

بنابر این گزارش، با هماهنگی های قضائی 7واحد صنفی که هیچ توجهی به پروتکل های بهداشتی نداشته وسلامت جامعه را به خطر انداخته بودند، پلمب شدند.

همچنین به 2 هزار و 122 مراجعه کننده به واحدهای صنفی که بدون ماسک در این واحدها حضور داشتند، تذکر لسانی استفاده از ماسک داده شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "جریمه 300 هزار تومانی 35 واحد صنفی و پلمب 7 مغازه در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه 300 هزار تومانی 35 واحد صنفی و پلمب 7 مغازه در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید