فراوری بخشی از ماسک بیمارستان ها و مراکز درمانی دزفول در دانشگاه آزاد

به گزارش وبلاگ همصحبت، خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دزفول گفت: روزانه حدود 2 هزار ماسک استاندارد چهار لایه در این دانشگاه فراوری می گردد که بخش قابل توجهی از این تعداد میان بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی دزفول توزیع می گردد.

فراوری بخشی از ماسک بیمارستان ها و مراکز درمانی دزفول در دانشگاه آزاد

علی افروس در گفت وگو با وبلاگ همصحبت، با اشاره به فراوری محلول ضد عفونی در این دانشگاه، اظهار کرد: هدف از فراوری محلول ضد عفونی، تامین احتیاج مجموعه های دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان بود و مقداری نیز برای شهرستان دزفول فراوری شد. محصول فراوریشده کاملا استاندارد و با نظارت معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی دزفول است.

وی با بیان اینکه همچنین کار مشترکی میان دانشگاه آزاد واحد دزفول و آستان قدس رضوی انجام شد، ادامه داد: در دانشکده سما یک کارگاه بسیار مجهز دوخت ماسک راه اندازی شد. تهیه دستگاه های استریل برعهده دانشگاه ما و تامین پارچه مورد احتیاج برای ماسک، توسط آستان قدس رضوی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در انتها گفت: روزانه حدود 2 هزار ماسک استاندارد چهار لایه در دانشگاه فراوری می گردد که بخش قابل توجهی از این تعداد میان بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی دزفول توزیع می گردد. امیدواریم پس از تامین احتیاج کامل بیمارستان ها، احتیاج مردم شهر را نیز تامین کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فراوری بخشی از ماسک بیمارستان ها و مراکز درمانی دزفول در دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری بخشی از ماسک بیمارستان ها و مراکز درمانی دزفول در دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید