توزیع 482 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در استان مرکزی

به گزارش وبلاگ همصحبت، سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: 482 میلیون لیتر بنزین یورو 4 امسال از انبار نفت شهید رحیم آنجفی در نقاط مختلف این استان توزیع شده است.

توزیع 482 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در استان مرکزی

به گزارش وبلاگ همصحبت به نقل از ایرنا، سعید جمشیدی اضافه کرد: توزیع بنزین یورو 4 استان مرکزی تا انتها آذر ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7 درصد رشد داشته که نسبت به میانگین کشوری مطابقت دارد.

وی ادامه داد: بیش از 3 میلیون 352 هزار لیتر نفت سفید نیز تا انتها آذرماه امسال در استان مرکزی توزیع شده که این شاخص نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 23 درصد کاهش دارد و این مهم ناشی از افزایش انشعاب های گاز در نواحی روستایی استان است.

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان مرکزی خاطرنشان کرد: طرح رمزگشایی کارت سوخت افرادی که کد خود را فراموش کرده بودند با آغاز طرح سهمیه بندی بنزین در استان مرکزی کلید خورد و همچنان ادامه دارد.

جمشیدی اضافه کرد: 4 مرکز در اراک، ساوه، خمین و دلیجان برای فرآیند رمزگشایی کارت سوخت فعالیت دارند و شهروندان می توانند بر اساس موقعیت جغرافیایی محل زندگی خود به این مکان ها مراجعه و عملیات رمزگشایی کارت سوخت خود را انجام دهند.

منبع: همشهری آنلاین

به "توزیع 482 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 482 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید