ترتیب علائم ظهور کرونا

به گزارش وبلاگ همصحبت، درک ترتیب علائم ویروس در چرخه های همپوشانی بیماری ها مفید است همانطور که در فصل های آینده با دو اپیدمی آنفولانزا و کرونا روبرو خواهیم شد.

ترتیب علائم ظهور کرونا

دانشمندان دانشگاه کالیفرنیای جنوبی آمریکا دریافتند که علائم کرونا با نظم تعیینی ظاهر می شوند. اکتشافی که می تواند به تشخیص زودتر و معالجه بیماران بی شماری کمک کند.

باب لاهیتا، دکتر و استاد پزشکی این دانشگاه، گفت: در این مطالعه 55 هزار بیمار از کشور چین را بررسی کردیم که علائم آن ها فرایند تعیینی را طی کرده بود که اثباتی برای نظم و فرایند تعیین علائم بیماران کرونایی است.

به احتمال زیاد ترتیب علائم شامل تب، سپس سرفه و درد عضلانی، به دنبال آن حالت تهوع یا استفراغ و در آخر اسهال است؛ سه نشانه اول کرونا، تب، سرفه و درد های عضلانی ممکن است به ترتیب ظهور نکند و همزمان هر سه علامت را احساس کنید و بعد از آن فرد دچار حالت تهوع و به دنبال آن اسهال می شود.

همه بیماران مجموعه علائم یکسانی را تجربه نمی کنند، اما یافته های جدید نشان می دهد که چگونه کووید 19 با سایر بیماری های شناخته شده تفاوت دارد. در حالی که تب و سرفه علائم تعدادی از بیماری های دیگر مانند آنفولانزا نیز هستند، در این مطالعه ذکر شده است که زمان شروع این علائم و علائم بعدی گوارشی، تفاوت مبتلایان به این ویروس است.

پیتر کوهان، دانشمند دانشگاه کالیفرنیا گفت: درک ترتیب علائم ویروس در چرخه های همپوشانی بیماری ها مفید است همانطور که در فصل های آینده با دو اپیدمی آنفولانزا و کرونا روبرو خواهیم شد.

او ادامه داد: با این اکتشاف پزشکان می توانند تشخیص دهند که بیمار را چگونه معالجه کنند و از وخیم شدن حال بیمار جلوگیری کنند؛ این اطلاعات بسیار مهم است و همچنین این علائم نشان می دهد شما به کرونا مبتلا شده اید.

منبع: فرادید

به "ترتیب علائم ظهور کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترتیب علائم ظهور کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید